Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na administratora - <PregusMonster>

Twój nick: Fire
Nick osoby oskarżonej: PregusMonster
Data i godzina zdarzenia: 11.10.2019 około 19:00
Client Unique ID (Przeciągnij oskarżonego na czat teamspeaka to co się tam wyświetli skopiuj i wklej tutaj): PregusMonsterPC
Powód: Bezpodstawna blokada konta
Dowody: <19:01:02> "Fire" został zablokowany permanentnie na serwerze przez "PregusMonsterPC" (wielokrotna obraza gracza,  wielokrotna obraza rodziców gracza na pub)

Opis: Na publicznym kanale byłem nagrywany przez graczy z grupy MAGN, każdy z dnia na dzień się wyzywa i każdy ma to gdzieś, byłem bez mojej wiedzy nagrywany jak byłem  "PROWOKOWANY" przez ludzi na tym kanale. Prowokując mnie odpalali moje nerwy i przez to kilka razy ich wyzwałem. Zostałem zablokowany PERMANENTNIE
nawet, jak to był mój drugi w historii PERM na TeamSpeaku3 a najśmieszniejsze jest to, że zamiast dostać tempa na 3,4,5h lub MAKSYMALNIna dobe to dostałem PERM'A :) Gracze którzy nagrywali i prowokowali i również wyzywali i śmiali się z mojej osoby nie zostały ukarane [Było to nie sprawiedliwe wobec mnie]. Moim warunkiem w tej sprawie jest odblokowanie mojego konta lub zmiana bana na kilka godzin lub dobe.
Proponowana Kara: Odblokowanie/Zmiana bana Lub Ostrzeżenie dla banującego a nawet DEGRAD, bo jest to już nie pierwsza skarga na danego administratora.

Nagrywanie graczy na kanale publicznym jest dozwolone tylko, gdy jest ono przeznaczone do dostarczenia dowodów. Jeżeli prowokowali Cie było wyjść z kanału.

Oskarżonego proszę o wypowiedź i udostępnienie mi nagrania za które oskarżający został zablokowany.

Dowód wysłany na pw do @Evolve_x3
Co do samej skargi nie jest to twój pierwszy ban, pragnę przypomnieć, iż banowałem Cie kiedyś za wyzwiska a pózniej za udostępnianie danych osobowych[Był to ban permanentny], lecz postanowiłem dać Ci ostatnią szansę i otrzymałeś UB. Obraza nie pojawiła się raz i nie wyzywałeś tylko samego gracza ale także zacząłęś mu "jechać po starym" dlatego postanowiłem wymierzyć najwyższą możliwą karę na naszym TeamSpeak`u. Jeżeli sądzisz, że ban był bezpodstawny to jesteś w więlkim błędzie.

Skarga odrzucona.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości