Witaj!
Rejestracja

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Skarga na administratora - <PregusMonster>

#1
Twój nick: Fire
Nick osoby oskarżonej: PregusMonster
Data i godzina zdarzenia: 11.10.2019 około 19:00
Client Unique ID (Przeciągnij oskarżonego na czat teamspeaka to co się tam wyświetli skopiuj i wklej tutaj): PregusMonsterPC
Powód: Bezpodstawna blokada konta
Dowody: <19:01:02> "Fire" został zablokowany permanentnie na serwerze przez "PregusMonsterPC" (wielokrotna obraza gracza,  wielokrotna obraza rodziców gracza na pub)


Opis: Na publicznym kanale byłem nagrywany przez graczy z grupy MAGN, każdy z dnia na dzień się wyzywa i każdy ma to gdzieś, byłem bez mojej wiedzy nagrywany jak byłem  "PROWOKOWANY" przez ludzi na tym kanale. Prowokując mnie odpalali moje nerwy i przez to kilka razy ich wyzwałem. Zostałem zablokowany PERMANENTNIE
nawet, jak to był mój drugi w historii PERM na TeamSpeaku3 a najśmieszniejsze jest to, że zamiast dostać tempa na 3,4,5h lub MAKSYMALNIna dobe to dostałem PERM'A :) Gracze którzy nagrywali i prowokowali i również wyzywali i śmiali się z mojej osoby nie zostały ukarane [Było to nie sprawiedliwe wobec mnie]. Moim warunkiem w tej sprawie jest odblokowanie mojego konta lub zmiana bana na kilka godzin lub dobe.
Proponowana Kara: Odblokowanie/Zmiana bana Lub Ostrzeżenie dla banującego a nawet DEGRAD, bo jest to już nie pierwsza skarga na danego administratora.

#2
Nagrywanie graczy na kanale publicznym jest dozwolone tylko, gdy jest ono przeznaczone do dostarczenia dowodów. Jeżeli prowokowali Cie było wyjść z kanału.

Oskarżonego proszę o wypowiedź i udostępnienie mi nagrania za które oskarżający został zablokowany.

#3
Dowód wysłany na pw do @Evolve_x3
Co do samej skargi nie jest to twój pierwszy ban, pragnę przypomnieć, iż banowałem Cie kiedyś za wyzwiska a pózniej za udostępnianie danych osobowych[Był to ban permanentny], lecz postanowiłem dać Ci ostatnią szansę i otrzymałeś UB. Obraza nie pojawiła się raz i nie wyzywałeś tylko samego gracza ale także zacząłęś mu "jechać po starym" dlatego postanowiłem wymierzyć najwyższą możliwą karę na naszym TeamSpeak`u. Jeżeli sądzisz, że ban był bezpodstawny to jesteś w więlkim błędzie.

#4
Skarga odrzucona.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości