Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na administratora - Transporter

Twój nick: 3ac3poi
Nick osoby oskarżonej: transporter
Data i godzina zdarzenia:14:05
Powód: zbanował mnie za nagminne prokowacje
Dowody: logi około 14:05
Opis: Na wstępie proszę, aby Pepsi oraz transporter nie udzielali się jeżeli nie chcieli mi udzielić konkretnej odpowiedzi w grze na ten temat. Na początku się dowiedziałem że dostałem 6h bana za napisanie * Pepsi noga * ( Pomijając fakt że długo mnie ganial i zgubil mi się więc zawołałem to) , następnie dowiedziałem się że jednak zostałem zbanowany również za to że pisałem do transportera podobnie, lecz odpuścił. Na koniec stwierdził że za całokształt dostałem. Teraz chce zwrócic uwagę że to nie ja prowokuje innych lecz oni mnie zaczynając od sk8mikolaj ( ss mam, ale mcmisiek, Krystian itd widzieli) a kończąc na przypadkowych osobach z chatu które piszą pod publiczkę. Z jednej strony ban byłby słuszny, gdybym naprawdę prowokował. Zlitujmy się często ktoś pisze * (nick) do nogi lub coś i nie jest karany* Skoro ja jestem karany za takie przewinienia, to bądźcie konsekwentni i karajcie za to każdego. Ja nie miałbym pretensji, żalu za to że dostałem bana jeżeli każdy byłby równo karany za to. 
Proponowana Kara: Poklepanie zimnymi dłońmi po ramionach, aby ochłonął

Nawet prawdy nie umiesz napisać.
(Zobaczyłem Ciebie i ruszyłem na Cb żeby Cię zabić, po czym wsiadłeś na konia i robiłeś duże koło, w końcu Cię sięgnąłem i padłeś na tapa i napisałeś wtedy "pepsi96 noga".
Taka jest prawda a nie to co ty piszesz
PVP.IQ.PL To Najlepszy Serwer RPG
RPGv2-120 MAX
RPGv2-96
Coś się kończy, coś zaczyna.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • transporter

Słuchaj. Twoje zachowanie jest codziennie karygodne, z twojej strony jest mnóstwo prowokacji. To naturalne, że jeśli piszesz do ADMINISTRACJI "pepsi noga" to musisz zostać ukarany tym bardziej, że twoje konto czyste nie jest. Mówisz, że często widzisz jak ktoś pisze "(nick) noga" czy coś w tym stylu. Owszem zdarza się, lecz ja oraz cała reszta administracji za to upomina/kickuje/mutuje, lecz w momencie gdy piszesz to do administratora i wykazujesz brak szacunku oraz subordynacji to zostajesz ukarany na dłużej i surowiej.
[-] 9 użytkowników lubi ten post.
  • asasin99, Bartex_, DawidGaming, Krystian003, pepsi96, transporter, Yoomenik, Yuuhi, _VVilem

Od jakiegoś czasu obserwuję jak się zachowujesz na chacie. Nie ma dnia gdzie kogoś nie sprowokujesz lub gdzie nie wtrącasz się do jakiejś kłótni, która nawet ciebie nie dotyczy. Nagminnie prowokujesz graczy i zaczyna się to przekładać także na administracje. Nie będę tolerował takiego zachowania i ostrzegam cie, że następne bany za prowokacje z twojej strony będą dłuższe.
[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • MCmisiek_14, pepsi96

Transporter, teraz porozmawiajmy jak inni próbują mnie sprowokować abym wkoncu napisał coś pod wpływem emocji. Zacznijmy od sk8mikolaja, kochanego moderatora na ts3 który próbuje od kilku dni i do tej pory najwyższy wymiar kary to był kick.

(2020-01-11, 16:55)Opasik napisał(a): Transporter, teraz porozmawiajmy jak inni próbują mnie sprowokować abym wkoncu napisał coś pod wpływem emocji. Zacznijmy od sk8mikolaja, kochanego moderatora na ts3 który próbuje od kilku dni i do tej pory najwyższy wymiar kary to był kick.

Napisz na niego skargę zamiast odpowiadać na jego prowokacje. Na twoją osobę ostatnio wpływa dużo skarg. Przyjmuję także tłumaczenie oskarżonego oraz zamykam skargę.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości