Witaj!
Rejestracja

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Chat

#1
Wychodzę z propozycją względem adminstracji. Narzekacie na moje zachowanie, lecz często pozwalacie na przejawy agresji/ monotonne próby sprowokowania mnie przez innych graczy. Jeżeli dopilnujecie, aby gracze którzy chociaż w małym stopniu próbują mnie sprowokować lub atakują mnie słownie zostaną ukarani/zostaną przywołani do porządku, oraz zarówno poinformowani że kolejne takie postępowanie będzie karalne. Wychodzę z taką propozycją, jeżeli zobaczę że ktoś mnie zaczepia jakimiś słabymi tekstami wejdę w tą jałową konwersacje z tą osobą. Ja tu oczekuje zarówno pomocy, lecz jest to również propozycja co musicie zrobić abym zmienił nastawienie. ( hello powinno być tak dawno że karacie każdego za te same przewinienia (Nie chodzi mi o długość kary,wymiar kary, lecz o samą inicjatywę ukarania takiej osoby))

#2
Drogi Pepsi, skoro ktoś mnie ignoruje to dlaczego nie zostaje chociaz upomniany? ( W większości sytuacji) nie znasz wszystkich sytuacji więc daruj sobie takie spekulacje

#3
(2020-01-11, 23:49)Opasik napisał(a): Drogi Pepsi, skoro ktoś mnie ignoruje to dlaczego nie zostaje chociaz upomniany? ( W większości sytuacji) nie znasz wszystkich sytuacji więc daruj sobie takie spekulacje

Z tego co wiem za ignorowanie gracza nie ma upomnienia
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • pepsi96

#4
Tam miało być prowokuję ?

#5
Opasik czy ty tak ykhym serio? Xd gościu zastanów się nad swoim zachowaniem. Nie zmieniles się ani trochę aby chociaż otrzymać wybaczenie od CHOCIAŻ jednego administratora. Rozumiem że nikt cię nie lubi, każdy cię prowokuje. Miałem to samo uwierz mi i to wiele razy, wchodziłem w dyskusję i miałem przez to pełno kickow i kar. Stwierdziłem, że po co wchodzić w dyskusję z ludźmi z internetu którzy dla mnie nie znaczą wiele i zacząłem ich ignorować. Zdobyłem lekki szacunek i przestałem być prowokowany tylko lekko zaakceptowany i przez to czułem miłą atmosferę na serwerze. Wystarczy ignorować zachowanie innych oraz prowokacje w twoją stronę. A nie ze administracja ma graczy banować BO MOŚCI KSIĄŻĘ JEST PROWOKOWANY. Pozdrawiam. Zmień się chłopie bo sam mnie Prowokowales. Najgorsze co pisałeś a zarazem najśmieszniejsze to :"FIR3boy to kiedy diss na mnie? Bo się nie doczekam pajacu". Życzę miłego dnia.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Yoomenik

#6
Odniose się tylko do tego Disa Smile Pamiętam jak zapraszales ludzi z chatu na ts3 * Tyralnia * w celu wymyślania tekstów na diss na Opasika xD. Proszę cię daruj sobie takie małe kłamstewka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości