Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chat

Wychodzę z propozycją względem adminstracji. Narzekacie na moje zachowanie, lecz często pozwalacie na przejawy agresji/ monotonne próby sprowokowania mnie przez innych graczy. Jeżeli dopilnujecie, aby gracze którzy chociaż w małym stopniu próbują mnie sprowokować lub atakują mnie słownie zostaną ukarani/zostaną przywołani do porządku, oraz zarówno poinformowani że kolejne takie postępowanie będzie karalne. Wychodzę z taką propozycją, jeżeli zobaczę że ktoś mnie zaczepia jakimiś słabymi tekstami wejdę w tą jałową konwersacje z tą osobą. Ja tu oczekuje zarówno pomocy, lecz jest to również propozycja co musicie zrobić abym zmienił nastawienie. ( hello powinno być tak dawno że karacie każdego za te same przewinienia (Nie chodzi mi o długość kary,wymiar kary, lecz o samą inicjatywę ukarania takiej osoby))
Odpowiedz

Pragniesz robić wszystko żebyś wyszedł z tego bez szwanku.
Jeśli ktoś Cię prowokuje to czemu go nie ignorujesz tylko dajesz się w nim w dyskusję.
Nawet tutaj w tym poście nie piszesz prawdy, wszystko przekrecasz.

Osobiście wiele razy widziałem i widzę nadal, gdy wchodzą na serwer gracze, pierwsze co robisz to ich zaczepiasz zamiast dać im cieszyć się grą, cały czas z nimi piszesz prowokujac ( mógł bym tutaj przytoczyć nicki owych graczy ale se juz odpuszcze)

Ty się zastanów nad swoim zachowaniem poważnie, gdyż twoje zachowaniesame za siebie mowi o twojej postaci.
PVP.IQ.PL To Najlepszy Serwer RPG
RPGv2-120 MAX
RPGv2-96
Coś się kończy, coś zaczyna.
Odpowiedz

Drogi Pepsi, skoro ktoś mnie ignoruje to dlaczego nie zostaje chociaz upomniany? ( W większości sytuacji) nie znasz wszystkich sytuacji więc daruj sobie takie spekulacje
Odpowiedz

(2020-01-11, 23:49)Opasik napisał(a): Drogi Pepsi, skoro ktoś mnie ignoruje to dlaczego nie zostaje chociaz upomniany? ( W większości sytuacji) nie znasz wszystkich sytuacji więc daruj sobie takie spekulacje

Z tego co wiem za ignorowanie gracza nie ma upomnienia
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • pepsi96
Odpowiedz

Tam miało być prowokuję ?
Odpowiedz

Opasik czy ty tak ykhym serio? Xd gościu zastanów się nad swoim zachowaniem. Nie zmieniles się ani trochę aby chociaż otrzymać wybaczenie od CHOCIAŻ jednego administratora. Rozumiem że nikt cię nie lubi, każdy cię prowokuje. Miałem to samo uwierz mi i to wiele razy, wchodziłem w dyskusję i miałem przez to pełno kickow i kar. Stwierdziłem, że po co wchodzić w dyskusję z ludźmi z internetu którzy dla mnie nie znaczą wiele i zacząłem ich ignorować. Zdobyłem lekki szacunek i przestałem być prowokowany tylko lekko zaakceptowany i przez to czułem miłą atmosferę na serwerze. Wystarczy ignorować zachowanie innych oraz prowokacje w twoją stronę. A nie ze administracja ma graczy banować BO MOŚCI KSIĄŻĘ JEST PROWOKOWANY. Pozdrawiam. Zmień się chłopie bo sam mnie Prowokowales. Najgorsze co pisałeś a zarazem najśmieszniejsze to :"FIR3boy to kiedy diss na mnie? Bo się nie doczekam pajacu". Życzę miłego dnia.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Yoomenik
Odpowiedz

Odniose się tylko do tego Disa Smile Pamiętam jak zapraszales ludzi z chatu na ts3 * Tyralnia * w celu wymyślania tekstów na diss na Opasika xD. Proszę cię daruj sobie takie małe kłamstewka.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości