Witaj!
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szkatułka Blasku Księżyca

Witam,

Ostatnia kupiłem sobie vip+ i postanowiłem zbadać jak na dzisiejszy czas wygląda Szkatułka Blasku Księżyca.
Niestety bardzo się zawiodłem. Kupiłem drop szkatułek około 10 razy (20kk) I podczas tych dziesięciu zakupów
wytropiłem około 4-5 stacków Szkatułek Blasku Księżyca.
W żadnym zakupie drop się nie zwrócił, choć starałem się za każdym razem, aby podczas jednego zakupu wydropić jak najwięcej skrzyń. 
Sytuacja z dropem wygląda tak:
- Nie wiem czy dropią z tych skrzyń jeszcze Trofki, ale nie wypadła ani jedna..
- Ze wszystkich Skrzyń wypadły tylko 2 kości.
- Sporadycznie dopiły krople krwi po 3 sztuki.
- W każdej serii dropu szkatułek dopiły po około 1-3 bryłki po 100k
- W każdej serii dropu szkatułek dopiły po około 1-3 bilety na ognistą
- Dużo słabych Pot.
- Oraz najwięcej klejnotów różnego rodzaju

Przy takim stanie skrzyni jest ona kompletnie nie opłacalna. W dodatku weźmy pod uwagę że nie każdy wydropi tyle skrzyń, co dodatkowo wpłynie na zwrot kosztów.

Moja propozycja co do Szkatułki jest następująca:
- Jeśli Trofy nie dropią to proponuję dodać drop ich z szansą taką jak na kość.
- Jeśli Trofy dropią, to proponuję troszeczkę zwiększyć szansę na drop ich (Nie jakoś bardzo, żeby nie było znów sytuacji że będzie to zbyt op)
- Dodać do dropu Odłamek Ciemności z szansą taką jak na Trofe I kość
- Dodać Czarny Piach x2 z szansą na drop taką jak na krople krwi x3
- Zmienić Słabe Poty na Normalne. 

To tyle.

Z poważaniem 
Michal01010
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Ranson13
Odpowiedz

Geniuszu, trofki do 99 lvl dropia z tego co zauważyłem Smile. Gdyby z blasków był ope zarobek że dużo % na to i na to znowu gospodarka zostanie zaburzona. One dropią okazjonalnie.
Odpowiedz

Ja na stack szkat zazwyczaj dropie po 1-2 trofy . Poprostu miałeś dużego pecha . Sad
Lorax to DEBIL

Lowienie to stan umysłu
Odpowiedz

Zrozum że drop jest zależny od lvl... Większy lvl drop ulega zmianie. Temat do zamknięcia

Cena wzrasta proporcjonalnie do lvl.
Odpowiedz

(2020-01-14, 19:01)Opasik napisał(a): Zrozum że drop jest zależny od lvl... Większy lvl drop ulega zmianie. Temat do zamknięcia

W takim razie proszę, powiedz ile razy kupowałeś drop, ile wytropiłeś i przedstaw całą sytuację z dorpem. Poza tym piszesz że jak będzie duży % to zniszczy to gospodarkę serwera. A przeczytałeś w ogóle co ja napisałem? Właśnie specjalnie podkreśliłem żeby nie podkręcać dropu jakoś bardzo, żeby nie było jak na początku...
Opierasz się na jakiś nie popartych niczym "zauważeniach" nie dając się wypowiedzieć innym...
Dodatkowo to nie ty tu jesteś od decydowania czy temat jest do zamknięcia , tylko administrator..

A tak personalnie daruj sobie zwroty "Geniuszu" ironicznie sugerujących moją głupotę bo sobie tego nie życzę i jest to po prostu jakaś nędzna prowokacja....
Odpowiedz

Dobrze, wydropilem około 600 stakow blasków. Wiec mam pojęcie co i jak. Loot z skrzynek jest tylko zależny od dropu i lvl na którym się otwiera owe skrzynki. Więc to że nie masz szczęścia bywa. Moim zdaniem drop w tych skrzynkach nie powinien był aktualizowany na ten moment. Zobaczymy co życie nam przyniesie.
Odpowiedz

(2020-01-14, 18:59)Opasik napisał(a): Geniuszu, trofki do 99 lvl dropia z tego co zauważyłem Smile. Gdyby z blasków był ope zarobek że dużo % na to i na to znowu gospodarka zostanie zaburzona. One dropią okazjonalnie.

Czyli sugerujesz że im wyższy lvl tym drop jest gorszy, a drop szkatułek droższy?
Przecież to non sens.
Odpowiedz

(2020-01-14, 19:15)_gagamon_ napisał(a):
(2020-01-14, 18:59)Opasik napisał(a): Geniuszu, trofki do 99 lvl dropia z tego co zauważyłem Smile. Gdyby z blasków był ope zarobek że dużo % na to i na to znowu gospodarka zostanie zaburzona. One dropią okazjonalnie.

Czyli sugerujesz że im wyższy lvl tym drop jest gorszy, a drop szkatułek droższy?
Przecież to non sens.

Czy ty się zastanowiłeś nad swoją wypowiedzią? Dobra powiem wam coś więc to taki pro-tip moje hejterki. Tak moim zdaniem im większy lvl tym mniej opłacalne jest kupowanie blasków oraz otwieranie ich, ponieważ powiększa nam się mozliwosc pozyskania nowych itkow z blasków. Co za tym idzie mniejsza szansa na trofke/kość. Jedna zaleta że więcej niesow leci. 
Wnioski:
Otwierać skrzynki na ok 80 lvl.
Odpowiedz

(2020-01-14, 19:20)Opasik napisał(a):

Przecież to non sens.

Czy ty się zastanowiłeś nad swoją wypowiedzią? Dobra powiem wam coś więc to taki pro-tip moje hejterki. Tak moim zdaniem im większy lvl tym mniej opłacalne jest kupowanie blasków oraz otwieranie ich, ponieważ powiększa nam się mozliwosc pozyskania nowych itkow z blasków. Co za tym idzie mniejsza szansa na trofke/kość. Jedna zaleta że więcej niesow leci. 
Wnioski:

Po pierwsze: Jakie hejterki? Typie, ja cie pierwszy raz na oczy widzę, pierwszy raz odpisałem na jakikolwiek twój post i nigdy nie wysłałem do ciebie wiadomości.. Nie mierz wszystkich jedną miarą...
Po drugie: Tak zastanowiłem się nad swoją wypowiedzią. Twoja wypowiedz ewidentnie sugeruje że drop szkatułek na wyższym poziomie jest mniej opłacalny i do tego droższy co jest całkowicie sprzeczne z logiką bo drop szkatułek jest przywilejem VIP. No właśnie VIP, A co to jest vip? Vip jest to ranga za którą w dużej ilości przypadków płacimy prawdziwą kasę, więc drop szkatułek musi być zawsze opłacalny nie zależnie od poziomu. To w jakim stopniu to już mniejsza, byle by coś z tego było.
Odpowiedz

(2020-01-14, 19:26)_gagamon_ napisał(a):
(2020-01-14, 19:20)Opasik napisał(a):

Przecież to non sens.

Wnioski:

Po pierwsze: Jakie hejterki? Typie, ja cie pierwszy raz na oczy widzę, pierwszy raz odpisałem na jakikolwiek twój post i nigdy nie wysłałem do ciebie wiadomości.. Nie mierz wszystkich jedną miarą...
Po drugie: Tak zastanowiłem się nad swoją wypowiedzią. Twoja wypowiedz ewidentnie sugeruje że drop szkatułek na wyższym poziomie jest mniej opłacalny i do tego droższy co jest całkowicie sprzeczne z logiką bo drop szkatułek jest przywilejem VIP. No właśnie VIP, A co to jest vip? Vip jest to ranga za którą w dużej ilości przypadków płacimy prawdziwą kasę, więc drop szkatułek musi być zawsze opłacalny nie zależnie od poziomu. To w jakim stopniu to już mniejsza, byle by coś z tego było.
Masz świadomość że on płaci 2kk za możliwość dropienia blasków przez 2h? VIP chodzi 2-3kk. Co to dropu odniosłem się wyżej. Oraz dodam że wydropienie 4-5 stakow podczas ok 10 razy zakupu to jest bardzo mało Smile. Podczas jednego zakupu mam około 2-3.5 staka skrzyń, a nie tryharduje.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
gravdor, 1 gości