Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odwołanie się od blokady konta - <Twój nick>

Twój nick: rufus900
Nick administratora od którego dostałeś bana: Remik68
Powód bana: Gdy próbuję wejść na serwer wyskakuje mi błąd, ale ban był z powodu Handlu PSC
Data otrzymania bana: Okolice kwietnia tego roku
Coś od siebie:  Cała sytuacja zaczęła się dawno temu, mianowicie w marcu kiedy połączyłem konto z MCPL'em (była to końcówka marca). Wtedy nieźle się wzbogaciliśmy. Z MCPL'em miałem wtedy dobre relacje, dogadywaliśmy się i wgl. Graliśmy tak trochę czasu, lecz z upływem niego Minecraft'owi serwer zaczął się nudzić. Namawiał mnie on do "Spieniężenia" przedmiotów. Niezbyt byłem na to chętny bo miałem wtedy zapał do expienia, ponieważ prowadziłem "wyścig" expienia z graczem DawidGaming. Szliśmy łeb w łeb i to mnie motywowało, aby więcej siedzieć na ognistej. MCPL coraz bardziej na mnie naciskał, aby sprzedać te przedmioty za Pejsa i żeby się podzielić zyskami na pół. Koniec z końców MCPL postanowił próbować sellnąć te itemy bez mojej zgody i po części wiedzy, oczywiście nie skończyło się to dla mnie dobrze. Z historii tej wyciągnąłem nauczkę, mianowicie nie będę już nikomu podawał kodów weryfikacyjnych, ani nic takiego. Z całego serca przepraszam Remika jak i Evolve'a oraz  OBIECUJĘ, że nigdy już nie będę uczestniczył w podobnych sytuacjach. Sądzę, że swoją karę odczekałem i mam nadzieję, że druga i ostatnia szansa będzie mi dana, z pewnością ją wykorzystam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości