Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odwołanie się od blokady konta - <Twój nick>

Twój nick: Ramen
Nick administratora od którego dostałeś bana: Remik68
Powód bana: "..." - powód wyjaśnię w wiadomości od siebie
Data otrzymania bana: Nie pamiętam konkretnie, ale pierwszą apelację pisałem 13.04.2019
Coś od siebie: Witam, na początku zaznaczę, że odczekałem naprawdę długo i przemyślałem sprawę. Za co dostałem bana? Chciałem zrobić multikonto, aby zacząć przygodę na tym serwerze od nowa. Nick tego multikonta: Tyra90SellPSC (Nie handlowałem PSC, nick to był tylko żart). Nie proszę o ub dla tego mulciaka, ale o odbanowanie mojego IP, gdyż nie mogę w tym momencie korzystać z konta Ramen. Co do multikonta, to administracja kazała mi zmienić nick, co wykonałem, jednak chciałem też zachować początek tego nicku "Tyra90Sell.." A nie powiedziano mi dlaczego mój nick jest niepoprawny, więc myślałem, że gdy zmienię końcówkę tego nicku (Wtedy chyba zmieniłem nick na Tyra90SellNiePSC) to będzie wszystko OK, Jednak znowu kazano mi zmienić nick, i tak po kilku próbach dostałem bana na IP. Jednak nie zrozumcie mnie źle. To nie wina administracji, tylko moja, bo się nie zrozumieliśmy. Przepraszam za to całą administrację serwera PVPIQ i obiecuję, że taka sytuacja się nie powtórzy.

PS Przypominam tylko, że chodzi mi o odbanowanie mojego IP abym mógł korzystać z konta Ramen

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Jestem za odblokowaniem.
Widać, że graczowi zależy za odblokowaniem jego konta na dodatek odczekał spory okres czasu.
Yuuhi napisał 2020-02-02, 12:29:
Wypowiadanie się pod apelacją nie będąc związanym ze sprawą.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości