Witaj!
Rejestracja

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Propozycja dungeona w formie eventu

#1
Siema taki o pomysł.
Przychodzę z propozycją dodania eventu w formie dungeona myślałem nad nazwą pokonaj niezwyciężonych polegałoby to na tym, że grupa w liczbie osób będącej w danej gilldi rozpoczyna lochy, w których występują tylko bossy oraz jego pomocnicy trochę podobnie jak w zuo. Aby rozpocząć dany event potrzebujemy przepustkę gildyjną, którą oddajemy do npc a on otwiera portal tylko dla grupy gracza oddającego ową przepustkę tę można byłoby zrobić z różnych przedmiotów co do bossów wystęmpujących na evencie proponuje z hadesu+,boss z ogn+, bossy z atlantydy,boss z nk oraz chinol-nagrody byłyby losowe. Limit zrobienia dziennie dungeona przez jedna gilldie 2 razy oraz podczas robienia już lochu przez 2 inne grupy nie można go rozpocząć do momentu jego zakończenia minimum przez jedną grupę podobnie jak na zasadzie ognistej+. Aby przywołać kolejnego bossa trzeba pokonać aktualnego i zrespić kolejnego za pomocą jego holocronu. Dodatkowo razem z bossami pojawiłyby się jego pomocnicy z owego bossa lochu poziom trudności byłby zależny od poziomu [lvl] uczestników. Co do nagród proponuję:kasę za każdego bossa dla każego,skrzynki losowe w ilości 12 [każda skrzynka mogłaby być inna] oprócz magicznych i z akcesoriami na 120,kamien nk, ognista różdzka i inne nagrody te byłyby za bossy wymienione wyżej. Oprócz bossów u góry proponuje bossa głównego tego eventu [Heredur] boss byłby porównywalny do posejdona albo nawet silniejszy nagrody za niego kasa dla każdego gracza skrzynki wszystkie oprócz magicznych oraz przedmioty z pozostałych bossów + jakieś sety np spodnie 50+ czy klata 60+.Pojawienie eventu proponuje 2 razy w roku w losowym terminie.Mam nadzieję,że komuś taki pomysł się spodoba.

Dodatek - event może być też robiony przez dwie gilldie w tym samym momencie max 2 razy dziennie przez jedną 
Aby osoby bez grupy też mogły go zrobić proponuje aby przy oddawaniu przepustki wybrać czy chcemy robić gilldia czy indywidualnie z osobami u boku max 5
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Ranson13

#2
Na TAk

#3
Ciekawy pomysł ale nie na event. Jest on pod gildie a event powinien być dla każdego szczególnie dla nowych graczy by mieli łatwiejszy start.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości