Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odwołanie się od blokady konta - <Twój nick>

Twój nick: TabTab
Nick administratora od którego dostałeś bana: Yoomenik
Powód bana: obraza gracza
Data otrzymania bana: dzień temu 
Coś od siebie: Zacząłem grać od nowa na serwie i wiele rzeczy się zmieniło ,chciałbym
 Przez ferie które mi się juz kończą wykorzystać ten czas na serwie jak najlepiej :)
Zrozumiałem swoje zachowanie dopiero po dostaniu bana ale byłem wielokrotnie prowokowany ,a jestem wybuchowy ;D .Postanawiam poprawę na serwie i prosze o ub.
Dziękuje. :blush:

Sorrki ze sie wypowiadam ale to dotyczy mnie, napisałem 1 błąd po czym ty do mnie napisałeś "ssij" więc nie byłeś prowokowany tylko po prostu chciałeś zwyzywać a i zapomniałem dodać że ciągle pisałeś ze mam 10 lat mimo że tak nie jest <3
Jak dostane upomnienie to trudno Wink
Yuuhi napisał 2020-02-07, 19:44:
Wypowiadanie się pod apelacją nie będąc związanym ze sprawą.
Pozdrawiam CounterPL

(2020-02-07, 16:26)counterpl napisał(a): Sorrki ze sie wypowiadam ale to dotyczy mnie, napisałem 1 błąd po czym ty do mnie napisałeś "ssij" więc nie byłeś prowokowany tylko po prostu chciałeś zwyzywać a i zapomniałem dodać że ciągle pisałeś ze mam 10 lat mimo że tak nie jest <3
Jak dostane upomnienie to trudno Wink

Cały czas byłem przez ciebie prowokowany i zmieniłeś moja nazwe gracza ;p

Odblokowany, zamykam.

„Po pierwsze, miej zdefiniowany, jasno określony cel. Po drugie, zdobądź potrzebne zasoby by do niego dojść; wiedzę, pieniądze, materiały, metody. Po trzecie, skieruj wszystkie te zasoby na osiągnięcie celu” – Arystoteles

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości