Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Propozycja dot. cierni w secie

Witam. Z tego co mi wiadomo obecnie maksymalny prot to 250 a ciernie 50, uważam iż maksymalny prot jest dobrym pomysłem natomiast ciernie już nie. Jeśli ktoś robi set pod ciernie to niech coś z tego ma a nie jedynie ograniczenia bo nie da rady dojść do 250 prota przez blokadę ulepszania z cierni.
( o ile takowa jest jeśli się mylę to przepraszam )
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • FeverDream, Ranson13, Zesko2115

Ulepszanie cierni i tak nic nie daje więc nie wiem po co jest ten cały limit na ciernie

(2020-02-13, 20:35)Xeres2000 napisał(a): Ulepszanie cierni i tak nic nie daje więc nie wiem po co jest ten cały limit na ciernie

Ciernie dają coś , ale tylko dla miska .tylko od jego cierni jestem w stanie paść ? Dx

Na Tak niech ciernie coś dają tak samo buty i spodnie do 100 prota powinny dawać bonusy
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Zesko2115

Moim zdaniem ciernie zostały kompletnie zniszczone co do stosunku dmg przeciwko mobom, nie zauważyliście że nieważne ile macie cierni w secie bijecie tyle ile z miecza tylko 5-10% mniej? Jest to kompletnie bezsensowne w takim przypadku ciernie nie mają kompletnie zastosowania na expowisku. Powinno być to zmienione. Tak jak kiedyś, że im miałeś więcej cierni tym więcej biłeś.
[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • MCmisiek_14, Yuuhi

dobrze jest
pozdrawiam
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • plazminek

GBS dobrze jest
na TAK
 ★ UwU ★

a chuj powiem że tak : DDDDDDDDDDDDDD
Yuuhi napisał 2020-02-24, 22:28:
Wulgaryzm w wypowiedzi.