Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na administratora - <Custom>

Twój nick: blazejjxd
Nick osoby oskarżonej: Custom
Data i godzina zdarzenia: 15.03.2020 14:54:20 (dokładny czas otrzymania blokady)
Client Unique ID (Przeciągnij oskarżonego na czat teamspeaka to co się tam wyświetli skopiuj i wklej tutaj): Custom
Powód: Prowokacja Administracji
Dowody: https://imgur.com/a/RN2q0AU (zdjęcie przedstawia moje wiadomości za które otrzymałem blokadę
Opis: Cała sytuacja rozpoczęła się na serwerze minecraft, lecz jest to chyba nie ważne. Napisałem do customa wiadomości znajdujące się na zdjęciach. Napisałem to tam, gdyż na serwerze minecraft jest bardziej zaostrzony regulamin, a z powodu, że nie jest to moje konto to nie chciałem tam dostać blokady. Cała wiadomość została skierowana w cwelu wyjaśnienia z administratorem tej sytuacji, końcowo zamiast uzgodnić wszystko wyleciałem z banem na 1 dzień bez odpowiedzi Customa. Gdyby ta sytuacja nie miała miejsca nie znalazłaby się skarga na administratora zomal1. Owy administrator odbanował mnie, a po wejściu na serwer głosowy zostałem przeniesiony na kanał przez mileczka. Gdyż byłem zdenerwowany tym banem oraz tym, że nie zapytali mnie czy nie robię czegoś ważnego bądź czy nie prowadzę aktualnie żadnej ważnej konwersacji, zdenerwowany powiedziałem do Customa: "spłakany dzieciaku". Po tym otrzymałem blokadę od mileczka bez podania powodu i dalej nie wiem za co wyleciałem. Warto dodać, że wszedłem na serwer głosowy z telefonu, przyznaje się bez bicia, że nie wiedziałem, że jest to zabronione, żeby wyjaśnić sytuacje. Chwile później otrzymałem blokadę pernamentną. Również dodam, że została mi zdjęta blokada przez żurka by dogadać się z administratorem. Custom nie chciał iść na żadną umowę, która rozwiązałaby cały konflikt, więc zgodziłem się na ponowną blokadę.
Proponowana Kara: upomnienie bądź zdjęcie rangi, zależnie od ocenienia sytuacji przez "sąd najwyższy".

Czyli wedlug Ciebie mozna prowokowac oraz nazywac administratora "splakanym dzieciakiem" bez zadnej kary tak? Blokady permamentnej nie nalozylem Ci ja wiec dlaczego piszesz to w skardze do mnie

Skarga rozpatrzona pomyślnie, oskarżony został ostrzeżony.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości