Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odwołanie się od blokady konta -Matatus

Twój nick:
Matatus
Nick administratora od którego dostałeś bana:
transporter
Powód bana:
Obraza rodzica
Data otrzymania bana:
24.03.2020 | 12:25
Coś od siebie:
Witam, chciałbym się zgłosić o unbana, którego dostałem za obraze rodzica co napisałem brutalnie "ch*j ci na matule elo" to było 22.03.2020 roku czyli 2 dni temu, dostałem bana ponieważ dostał pewny osobnik tak zwanie przeze mnie zbanowany. No i jak to nastało na Polskiego zawodnika znalazł na mnie hak pewny pan. Nie było to na poważnie napisane do niego, nie myślałem że mi zrobi takie coś choć z nim grałem i gadałem na ts3. Zrobił to bo mu nic nie chciałem dać, było to chamskie co zrobiłem bo po tym co napisałem nie odzywałem się do niego od tych 2 dni, żałuję tego co zrobiłem. Spodziewam się, że on się nie zgodzi na przeprosiny ale trudno warto spróbować. Przepraszam Cię kolego i twoją rodzinę za to, że tak napisałem, przepraszam tak samo administracje, że zachowałem się źle. Na pewno dostałem nauczkę wkońcu pierwszy ban wziąłem na klatę. Bardzo proszę o zrozumienie i przepraszam.

Przeprosin nie przyjmuje, nie życzę sobie obrażania mojej mamy. PS. nie chciałem od ciebie żadnych itemów Smile

Odrzucam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości