Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na gracza - <Xepex1337>

Twój nick: xPlazmik1337
Nick osoby oskarżonej: Xepex1337
Data i godzina zdarzenia: ok. godziny 16
Dowody:  https://imgur.com/a/NCOU3j7 , https://www.youtube.com/watch?v=e6iDL8uQjQw
Opis: gracz o nicku Xepex1337 wykorzystywał bugi serwera i nawet się do tego przyznał na globalnym chacie.
ale chujnia

- Nie napisał, że celowo był niewidzialny, może się sam zbugował + w momencie gdy jest niewidzialny to o tym nie wie. Moim zdaniem nie powinien zostać ukarany natomiast bug powinien zostać naprawiony w miarę możliwości oraz xepex powinien zwracać na to uwagę.
Yuuhi napisał 2020-05-15, 16:31:
Wypowiadanie się pod skargą nie będąc związanym ze sprawą.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Xepex

@MCmisiek_14 ja osobiście prosiłam 2 razy Xepexa o to czy mógłby relognąć z serwera, lecz zignorował moje prośby.
Wiedział o tym, że był niewidzialny. A jeżeli chodzi o występujący bug, to fakt, że istnieje nie świadczy o tym, że trzeba go wykorzystywać.
[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • MCmisiek_14, Rionman42

Proszę oskarżonego o wypowiedź. @Xepex jeżeli występowało to tak wiele razy powinieneś wiedzieć dlaczego, podziel się ze mną tą informacją.

(2020-05-14, 19:35)Evolve_x3 napisał(a): Proszę oskarżonego o wypowiedź. @Xepex jeżeli występowało to tak wiele razy powinieneś wiedzieć dlaczego, podziel się ze mną tą informacją.
Evolve, wystapilo to wiele razy, ale nie wiem co bylo tego powodem wbijalem na ognista bic sie z plazmikiem i elo wale wiadro. Z fujara za 1 razem jak stalem sie niewidzialny ogarnialismy to i musiał relognąc bo nic innego nie pomagalo.
Ignorowałem Jukse w sprawie tego jak kazała mi relognąć bo rownie dobrze ona mogła relognąć tak jak kilka osob to robilo tylko ona nie chciala tego zrobic.

(2020-05-15, 08:24)Xepex napisał(a):
(2020-05-14, 19:35)Evolve_x3 napisał(a): Proszę oskarżonego o wypowiedź. @Xepex jeżeli występowało to tak wiele razy powinieneś wiedzieć dlaczego, podziel się ze mną tą informacją.
Evolve, wystapilo to wiele razy, ale nie wiem co bylo tego powodem wbijalem na ognista bic sie z plazmikiem i elo wale wiadro. Z fujara za 1 razem jak stalem sie niewidzialny ogarnialismy to i musiał relognąc bo nic innego nie pomagalo.
Ignorowałem Jukse w sprawie tego jak kazała mi relognąć bo rownie dobrze ona mogła relognąć tak jak kilka osob to robilo tylko ona nie chciala tego zrobic.

Przyjmuję twoje tłumaczenie. Zamykam, następnym razem jednak wolałbym żebyś posłuchał kogoś z administracji i jeżeli faktycznie wiesz o tym, że taki błąd na Tobie występuje to relognij.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości