Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na administratora - <Yoomenik>

Twój nick: FeverDream/marid75
Nick osoby oskarżonej: Yoomenik
Data i godzina zdarzenia: 05.18.2020, godzina 21:20
Powód: Nieznanie regulaminu oraz łamanie go podczas bycia administratorem. 
Dowody: https://imgur.com/a/d7XN9sh
Opis: Yoomenik pomimo tego, że wysyłałem mu podpunkt regulaminu serwera 4.3 nadal twierdził, że za to nie ma żadnej kary oraz nadal twierdził, że odpowiada za to lider grupy. Smile
Proponowana Kara: Degrad.

Podczas wymienionej wyżej sytuacji byłem na kanale z V-liderem ( @Yuuhi ) oraz Liderem grupy ( @WscieklaFujara ) i powiedzieli mi że nie mają problemu jeżeli ktoś kogoś wyzywa.
Dodam od siebie również, że jeżeli masz problem że ktoś cie obraża to możesz równie dobrze opuścić grupę.

„Po pierwsze, miej zdefiniowany, jasno określony cel. Po drugie, zdobądź potrzebne zasoby by do niego dojść; wiedzę, pieniądze, materiały, metody. Po trzecie, skieruj wszystkie te zasoby na osiągnięcie celu” – Arystoteles
[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • FeverDream, Juksa

4.4 Za czat grupy odpowiada lider. @Yuuhi. Uważam że wina nie leży po stronie administratora ,a po stronie błędnego i niesprecyzowanego regulaminu chatu grupowego.

4.3 Na czacie grupowym obowiązuje regulamin chatu, a pozatym @Evolve_x3 tłumaczył na czym polega punkt 4.4

Oczywiście wyjaśniłem to w ten sposób, lecz nie będę nikogo degradował za wulgaryzmy na gildyjnym czacie, bez przesady. Jest to czat grupy i traktuje go jak Admin Chat. Jeżeli miałbym ukarać Yoomenika musiałbym ukarać wszystkich, którzy złamali regulamin na czacie gildyjnym. A wiem, że było takich osób bardzo, bardzo dużo. Z jedną rzeczą się muszę zgodzić, administracja powinna reprezentować odpowiedni poziom w każdym miejscu.

@Yoomenik dlaczego napisałeś takie bezmyślne rzeczy?
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • FeverDream

Twarda bania i zaciśnięte pieści jebac leszczy z lamusami się nie pieści szukajcie aż znajdziecie Chada nie zmieni zdania
Evolve_x3 napisał 2020-05-18, 21:55:
Wypowiadanie się pod skargą nie będąc związanym ze sprawą.

+40% na pasku ostrzeżeń
J*B*C MICHALKA
J*B*C FRANCJE
J*B*C SKLADAKA
J*B*C STULEJKI
J*B*C ULANE KU*WY
J*B*C 2K
J*B*C KEBABA
J*B*C SKOWRONA
J*B*C TUCZNIKA
J*B*C KLUSKA
J*B*C PEPSIEGO ANALFABETE JEB*NEGO
J*B*C DISA Abarisa, Acisa, Adonisa, adonisa, Agisa, aksisa,

[-] 5 użytkowników lubi ten post.
  • FeverDream, WhysoN, WscieklaFujara, Yoomenik, Yuuhi

(2020-05-18, 21:46)Evolve_x3 napisał(a): Oczywiście wyjaśniłem to w ten sposób, lecz nie będę nikogo degradował za wulgaryzmy na gildyjnym czacie, bez przesady. Jest to czat grupy i traktuje go jak Admin Chat. Jeżeli miałbym ukarać Yoomenika musiałbym ukarać wszystkich, którzy złamali regulamin na czacie gildyjnym. A wiem, że było takich osób bardzo, bardzo dużo. Z jedną rzeczą się muszę zgodzić, administracja powinna reprezentować odpowiedni poziom w każdym miejscu.

Nie przemyślałem tego co napisałem, przepraszam za napisane słowa na /gc nigdy więcej nie podejmę się takiego zachowania, uważam je za niedopuszczalne. Przepraszam również wszystkie osoby z grupy które poczuły się urażone.

„Po pierwsze, miej zdefiniowany, jasno określony cel. Po drugie, zdobądź potrzebne zasoby by do niego dojść; wiedzę, pieniądze, materiały, metody. Po trzecie, skieruj wszystkie te zasoby na osiągnięcie celu” – Arystoteles

(2020-05-18, 22:00)Yoomenik napisał(a):
(2020-05-18, 21:46)Evolve_x3 napisał(a): Oczywiście wyjaśniłem to w ten sposób, lecz nie będę nikogo degradował za wulgaryzmy na gildyjnym czacie, bez przesady. Jest to czat grupy i traktuje go jak Admin Chat. Jeżeli miałbym ukarać Yoomenika musiałbym ukarać wszystkich, którzy złamali regulamin na czacie gildyjnym. A wiem, że było takich osób bardzo, bardzo dużo. Z jedną rzeczą się muszę zgodzić, administracja powinna reprezentować odpowiedni poziom w każdym miejscu.

Nie przemyślałem tego co napisałem, przepraszam za napisane słowa na /gc nigdy więcej nie podejmę się takiego zachowania, uważam je za niedopuszczalne. Przepraszam również wszystkie osoby z grupy które poczuły się urażone.

Przyjmuje tłumaczenie, nadaje Ci ostrzeżenie na okres dwóch miesięcy (1/2).

Zamykam..
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • Juksa, Yoomenik, Yuuhi

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości