Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zmiana skrzyń rybaka

Siemaneczko!
 Przychodzę dziś do was z propozycją dostosowania skrzyń rybaka do reszty rozgrywki, w taki sposób, aby były przyjemniejsze dla graczy.

Jeszcze na samy początku powiem, że zmiana nie ma na celu ingerować w przychody z łowienia, a ma być jedynie naprawą tego co skrzynki z servera zabrały.

Na początku wypiszę wszystkie dropy ze skrzyń jakie udało mi się zaobserwować, a uwierzcie, że otworzyłem ich dziesiątki jak nie setki stacków.
1x trofka
128x glina
64x surowe mieso
16x skrzynia blasku
1x każda z polimek do ducha ( nie wiem czy skorpiona też dropi)
wedka 1-3 lvl
kryształy 2-3
materiały takie jak - doniczka, perła, stara cegła, diament
Wydaje mi się, że to wszystkie, teraz przejdę do omówienia każdego dropu i napiszę czy coś bym z nim zrobił czy taki zostawił.
1x trofka - zostawiam
128x glina - zmiana na stack gliny ponieważ ciężko się ją sprzedaje i jest jej przez to za dużo co zmusza do wyrzucania jej do kosza
64x surowe mieso - zmiana na 10 surowego mięsa, ponieważ przez to, że dropi go tyle ile potrzeba na crafting sprawia to, że jest ono bezwartościowe i nikt już nie kupuje go nawet po cenie 20k/stack
16x skrzynia blasku - zostawiam
1x każda z polimek - zostawiam
wedka - wyrzucić to i zmienić na pustą lub zostawić samą wędkę lvl 3 ponieważ 1 i 2 są tylko do wyrzucenia do kosza. A podczas wyrzucania można się pomylić i wyrzucić przypadkowo swoją
kryształy - zostawiam

Jeżeli byłoby to możliwe fajnie byłoby zobaczyć w skrzyniach rybaka takie przedmioty jak: 
5x czaszka demona

To by było na tyle z tej propozycji. Nie ma ona na celu buffowania czy nerfienia skrzyń rybaka, jedynie sprawienia aby były przyjemniejsze dla graczy i aby mniej dropów trafiło z nich do kosza

Miłego wędkowania pozdrawia korotelek na serverze Morderca_MLSK

na tak muj senpai

Na tak Big Grin

na tak

Rybak ma też oceaniczny skarb, górnik tego nie posiada. Drop na razie (i pewnie w ogóle) nie będzie zmieniany. Jeżeli masz za dużo syfu z tej skrzyni to pisz propozycje jak bardziej wykorzystać itemki do alchemika, czyli pomysły na nowe potki.

Zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości