Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na gracza - <___Slime___>

Twój nick: VixAr3k
Nick osoby oskarżonej: ___Slime___
Data i godzina zdarzenia: 23.05.2020r. Godzina 12:45
Dowody: https://www.youtube.com/watch?v=DW-oIOcSryE  (Przepraszam za watermark)
Opis: Gracz ___Slime___ po tym jak utracił efekt marmuru polimorfii był niewidzialny dla graczy w pobliżu. Gracz pomimo tego, że otrzymywał ode mnie polecenia o odsuniecie się na odpowiednią odległość jednak gracz nie chciał współpracować i dalej mnie atakował pomimo tego, że tak naprawdę nie miałem szans zabić owego gracza. Sytuacja przedstawia wykorzystywanie buga serwera na swoje potrzeby (w tym przypadku na zabicie mnie) a jak dobrze wiemy wykorzystywanie bugów serwera jest karane perm banem.
To tyle, mam nadzieję, że skarga zostanie rozpatrzona pozytywnie i oskarżony otrzyma blokadę.
Pozdrawiam, VixAr3k

Polecam się na przyszłość.
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • BogKaplan, FeverDream, ___Slime___

Napisałeś mi mogę iść na inny chunk napisałem ci nie i potem nie czytałem czatu bo cię biłem i mi znikałeś bo miałeś endermana.

PS Masz kidmoda to jaki problem kicknac ? ( i ty chcesz moda jak nie umiesz kicknac a chcesz mi perma załatwić )

Moim zdaniem nie powinieneś dostać moda. M0nkaS Big Grin
Evolve zrobił lepsze iq 

dziekufa 
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • kanarowska, OmegaLUL, Pawcio

monkaS
Yuuhi napisał 2020-05-23, 18:25:
Wypowiadanie się pod skargą nie będąc związanym ze sprawą.
[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • Pawcio, ___Slime___

(2020-05-23, 18:03)___Slime___ napisał(a): Napisałeś mi mogę iść na inny chunk napisałem ci nie i potem nie czytałem czatu bo cię biłem i mi znikałeś bo miałeś endermana.

PS Masz kidmoda to jaki problem kicknac ? ( i ty chcesz moda jak nie umiesz kicknac a chcesz mi perma załatwić )

Przecież nie mam moda i nic w twojej obecności nie wspominałem o tej randze.
EDIT: Chciałbym jeszcze dodać aby grupa MAGN się tu nie wypowiadała. Dziękuję.

(2020-05-23, 18:08)VixAr3k napisał(a):
(2020-05-23, 18:03)___Slime___ napisał(a): Napisałeś mi mogę iść na inny chunk napisałem ci nie i potem nie czytałem czatu bo cię biłem i mi znikałeś bo miałeś endermana.

Ty nie rozumiesz że napisałem moim zdaniem ? i /kick ___Slime___ nie umiesz wpisać ?
Evolve zrobił lepsze iq 

dziekufa 

(2020-05-23, 18:10)___Slime___ napisał(a):
(2020-05-23, 18:08)VixAr3k napisał(a):

Ty nie rozumiesz że napisałem moim zdaniem ? i /kick ___Slime___ nie umiesz wpisać ?

"kick" ? Chyba ban za niestosowanie się do poleceń administratora.

Jak jestem nie widzialny to chyba powinieneś mi od razu kicka dać. Robisz to tylko po to żebym miał perma i cie nie bił
Evolve zrobił lepsze iq 

dziekufa 

Trudno mi karać graczy za tak częsty błąd serwera, powinien on zostać wyeliminowany. Jeżeli będzie znana przyczyna błąd zostanie naprawiony. Na luzie możesz kickować na takie coś @VixAr3k.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Juksa

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości