Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na administratora - VixAr3k

Twój nick: OmegaLUL
Nick osoby oskarżonej: VixAr3k
Data i godzina zdarzenia: 20:05
Powód: Prowokacja
Dowody: https://imgur.com/a/iDWktF6
Opis: Po otrzymaniu odblokowania konta Aurelia0 napisałem "3 dni bez iq to zdecydowanie za duzo" co napisałem w celu humorystycznym, lecz dosłownie 5 sekund po napisaniu tego, zostałem wyrzucony z serwera przez ww. VixAr3k z powodem "prowokacja". W mojej opinii, nie była to jakakolwiek prowokacja w stronę nikogo.
Proponowana Kara: upomnienie / degrad
"Tak było, jest i będzie, Damian najgrubszym człowiekiem na Ziemi będzie" ~Ja

Z mojego punktu widzenia cały czas czepiasz się Aurelii, non stop docinasz jej, prowokujesz ją albo piszesz jakieś niemiłe drobnostki. Także stwierdziłem, że dostaniesz ukarany Kickiem.
Ps. Myślisz, że wszyscy biorą twoje "żarty" z dystansem? Niektórych to denerwuję. Zdenerwowało to mnie pomimo tego, że nie było to do mnie skierowane.
Według mnie skarga nie zasadna.

Polecam się na przyszłość.
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • FeverDream, WhysoN, ___Slime___

(2020-05-24, 00:29)VixAr3k napisał(a): Z mojego punktu widzenia cały czas czepiasz się Aurelii, non stop docinasz jej, prowokujesz ją albo piszesz jakieś niemiłe drobnostki. Także stwierdziłem, że dostaniesz ukarany Kickiem.
Ps. Myślisz, że wszyscy biorą twoje "żarty" z dystansem? Niektórych to denerwuję. Zdenerwowało to mnie pomimo tego, że nie było to do mnie skierowane.
Według mnie skarga nie zasadna.

Przyjmuję tłumaczenie oskarżonego.

Cls

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości