Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Antyfishbot

Szybko  i wskrócie proponuje zmienic na tego antyfishbota na tego co był 2-3 dni temu. 
Powód: Osoby majace słabszy net nie wyławiaja od 20%do 30% swoich ryb, a to strata czasu i pieniedzy aż odechciewa sie grac.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • ENEMY__00

(2020-06-27, 16:31)Galadriela0 napisał(a): Szybko  i wskrócie proponuje zmienic na tego antyfishbota na tego co był 2-3 dni temu. 
Powód: Osoby majace słabszy net nie wyławiaja od 20%do 30% swoich ryb, a to strata czasu i pieniedzy aż odechciewa sie grac.

Zgadzam się, nawet mając dobry internet odczuwam to. Odchodząc leciutko od tematu nieudanego łowienia to nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jest to denerwujące mianowicie moja wędka znika często i muszę parę razy zarzucać ją aby z powrotem się pojawiła.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • ENEMY__00

nie tylko Ci co mają słaby net, mam bardzo dobry a i tak często mi nie wyławia ryb (nie chwale sie netem i umiem łowic jeżeli o to chodzi) na TAK

Jestem za, kilka dni temu wyławiałem każdą rybę a dzisiaj jest to 7/10 ryb

System został przystosowany do wydajności serwera. Trzeba teraz zdobyć więcej punktów jeżeli chodzi o podnoszenie głowy podczas wyłowienia, poprzednia wersja była bardzo łatwa do ominięcia, nie zostanie przywrócona.

Zrobiłem mały test żeby zobaczyć czy faktycznie jest trudniej wyłowić, dla mnie nie ma żadnej różnicy wynik 10/10 złowionych.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości