Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na gracza - <Nick oskarżonego>

Twój nick: CounterPL
Nick osoby oskarżonej: xsad_boy_
Data i godzina zdarzenia: na screen shocie
Dowody: https://imgur.com/a/QICGfU2
Opis: gracz probuje kupic itemy za psc
Pozdrawiam CounterPL

Witam,
wiadomość wysłana przeze mnie miała miała być w celach humorystycznych jak widać po uśmiechach dodanych w wiadomości niżeli faktycznie w celu zakupu czegoś za realną walutę.
Kiedy wysłałem tą wiadomość na serwerze siedziało jakieś 20 osób z czego parę było faktycznie aktywnych a teraz mam pełną świadomość tego że mogła być ona faktycznie dość nie na miejscu i nie powinienem igrać z regulaminem w żaden sposób.
Serwer jest świetny jak zabawa na nim która sprawia przyjemność i nie chciałbym psuć sobie rozgrywki kupując lepsze rzeczy za prawdziwe pieniądze tylko je zdobywać z czasem.
Na swoją obronę mam jedynie do powiedzenia że nie ma innych materiałów typu film lub więcej niż jeden screen ale nie zwalnia mnie to z odpowiedzialności.
Jeżeli faktycznie administracja chciałaby przyjrzeć się mojej sprawie bliżej proszę sprawdzić logi serwera w których wyraźnie będzie widać że żadnych komunikacji na ten temat z nikim potem ani wcześniej nie miałem.
Proszę o wyrozumiałość za moją lekkomyślność oraz nie stosowanie kary blokady konta a dużego ostrzeżenia w przypadku następnego przewinienia perma.
Pozdrawiam xsadboy.

ps: Przepraszam za brak interpunkcji ale nie jestem w niej mistrzem więc wole by jej nie było w ogóle niżeli połowicznie.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • 6najsik9

Gracz został ukarany.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości