Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Niebiańska Komnata

Mam kilka propozycji wobec Niebiańskiej Komnaty.
1. Dzisiaj chciałem zrobić z kolegą NK i ktoś się schował w komnacie, i gdy włączyłem tryb grupowy teleportowało tego gracza razem z nami zabił mnie i mojego kolege ze względu na wyższy poziom i właśnie tak straciłem 6.8kk. W tej sytuacji proponuje wybór graczy których chce się teleportować/z nimi zagrać co zapobiegnie przyszłym tego typu wydarzeniom. Także można by było zmienić żeby teleportowało tylko graczy którzy są w właśnie tym pokoju w którym sie wybiera tryb, jeżeli tak już nie jest.
2. Ta propozycja raczej nie ma szans na przejście, ale po przejściu na Niebiańską Komnate powinno być wyłączane PVP co było by w stanie zapobiec właśnie temu co się stało. Jestem pewny że nie jako jedyny sie z tym zgadzam, skoro prawdopodobnie nie tylko ja straciłem przez to pieniądze, ale kolejny tego przykład by był jakby lvl 60 robił nk przy pomocy lvl 100. Jeden przypadkowy hit dla lvl 60 i zginie, mimo że nie było to intencjonalne. Nie musi być pvp wyłączone, chociażby żeby podczas wybierania trybu dało się wybrać Bez PVP lub Z PVP.

XDD. Takich propozycji było setki jak nie tysiące. System niebianskiej komnaty celowo jest tak zrobiony. Nk funkcjonuje w taki sposób już od 6lat czy tam nawet więcej. A jak chodzi o ocenę, to jestem na nie

"Także można by było zmienić żeby teleportowało tylko graczy którzy są w właśnie tym pokoju w którym sie wybiera tryb, jeżeli tak już nie jest." - Taka rzecz już istnieje,
Gracze nie raz się tak chowają i próbują przejąć NK słabszych graczy, prostym wyjściem na to jest dokładne przeszukanie całej komnaty z npc i w przypadku kiedy ktoś będzie tam schowany przyjście po jakimś czasie lub poproszenie jakiegoś wyższego lvla o pomoc. Jest jeszcze opcja pójścia samemu, lecz w twoim przypadku jak chcesz iść z kolegą to traci ona sens. Nie sądzę, że dobrym rozwiązaniem tego problemu byłoby wyłączenie pvp na nk.
Odrzucam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości