Witaj!
Rejestracja

  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Miliarderzy

#1
1. Regulamin eventu "Miliarderzy"

1.1. Uczestnik
1.1.1. Każdy uczestnik biorący udział w teleturnieju automatycznie akceptuje regulamin oraz zasady eventu "Miliarderzy".
1.1.2. Uczestnik biorący udział w teleturnieju ma zakaz prowadzenia jednocześnie rozmowy (głosowej, pisemnej) na innym komunikatorze.
1.1.3. Każdy uczestnik podczas swoich wypowiedzi ma obowiązek mieć ustawioną opcję "Transmisja ciągła" w ustawieniach teamspeak'a.

1.2.
Publiczność

1.2.1. Każda osoba będąca na serwerze lub na kanale głosowym, gdzie odbywa się teleturniej autoamtycznie akceptuje regulamin oraz zasady eventu "Miliarderzy".
1.2.2. Publiczność to osoby znajdujące się na serwerze głosowym myts3.pl oraz serwerze pvpiq.pl.
1.2.3. Zakazuje się publiczności udzielania pomocy uczestnikowi, gdy nie mają takiej możliwości.
1.2.4. Publiczność może udzielić pomocy uczestnikowi w przypadku, gdy wybierze on koło ratunkowe "Pytanie do publiczności" lub wybierze konkretną osobę z grona publiczności (wtedy tylko ona może mu udzielić pomocy).
2. Przebieg eventu "Miliarderzy"

2.1. Pytanie rekrutacyjne oraz przebieg 1 rundy.
2.1.1. Podczas każdej rundy początkowej jest zadawane pytanie rekrutacyjne dla wszystkich uczestników.
2.1.2. Pytanie rekrutacyjne nie posiada wariantów A, B, C, D.
2.1.3. Uczestnik, który pierwszy odpowie na pytanie rekrutacyjne poprawnie przechodzi do rundy 2.

2.2. Przebieg 2 rundy.
2.2.1. Każdy uczestnik, który przejdzie do 2 rundy ma przed sobą 10 pytań, na które musi odpowiedzieć, by wygrać główną nagrodę.
2.2.2. Prowadzący zadaje graczowi pytania oraz do każdego z nich przedstawia 4 warianty odpowiedzi (oznaczone literami A, B, C i D), z których tylko jeden jest prawidłowy.
2.2.3. Każde pytanie ma poziom trudności. Pierwsze 3 pytania mają poziom łatwy, następne 3 pytania mają poziom średni, kolejne 3 pytania mają poziom trudny i ostatnie pytanie ma poziom super trudny, za które można wygrać główną nagrodę.
2.2.4. Czas odpowiedzi na każde pytanie nie może przekraczać 1 minuty.
2.2.5. Gdy uczestnik wybierze wariant odpowiedzi, nie ma możliwości jego zmiany.
2.2.6. Nagrody pieniężne nie sumują się. Na przykład jeżeli uczestnik odpowie na 3 pytania z rzędu to wygrywa 10,000,000$, a nie 1,000,000$ + 5,000,000$ + 10,000,000$.
2.2.7. Gdy uczestnik odpowie na pytania poprawnie i osiągnie kwotę gwarantowaną (zaznaczoną na szaro), prowadzący daje mu możliwość zadecydowania czy chce zakończyć swój udział w evencie i odebrać kwotę gwarantowaną lub chce walczyć dalej o wyższe kwoty.
2.2.8. Jeżeli uczestnik udzieli błędnej odpowiedzi następuje koniec gry i traci wszystkie zdobyte dotychczas pieniądze, nawet sumę gwarantowaną (zaznaczoną na szaro).
2.2.9. Każdy uczestnik ma do dyspozycji 3 koła ratunkowe.
      - 50:50 - Prowadzący odrzuca 2 błędne warianty, pozostawiając 1 złą odpowiedź i 1 dobrą.
      - Mikrofon dla przyjaciela - Prowadzący nadaje możliwość mówienia dla gracza, którego Uczestnik wskazał w celu pomocy przy pytaniu. Rozmowa uczestnika z graczem nie może przekraczać 30 sekund. Jeżeli gracz wybrany przez uczestnika nie będzie odpowiadał (na przykład będzie AFK) to koło ratunkowe przepada i nie można użyć go ponownie.
      - Pytanie do publiczności - Prowadzący nadaje możliwość pisania na chacie kanałowym, gdzie odbywa się turniej. Przez 15 sekund publiczność znajdująca się na kanale ma możliwość zasugerowania odpowiedzi najbardziej prawdopodobnej przez nich. Jakiekolwiek inne odpowiedzi znajdujące się na chacie będą skutkowały nadaniem użytkownikowi rangi, która uniemożliwia pisanie na cały przebieg turnieju.
2.2.10. Każde koło ratunkowe można użyć tylko raz.


[Obrazek: BIiP4oe.png]

Więcej infomacji odnośnie tego eventu możecie znaleźć na naszym fanpage serwerowym (https://www.facebook.com/PVPIQPL).
[-] 19 użytkowników lubi ten post.
  • barticzeq, boom2308, DanVarKenobii, ENEMY__00, fejmon, FIR3boy, FrozenKnigh, Gwalce_Olisie, harry9461, Juksa, Lxziomal, n0rbiX, najklo, PanLucyfer, patryk2005, Pawcio, Rionman42, TymForiX, ___Slime___Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości