Witaj!
Rejestracja

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
DYSKUSJA BO EVOLV WOLI-MAXLVL

#11
(2021-07-16, 13:46)NatciaK napisał(a): Osobiście uważam, że wprowadzanie nowego max lvla nie będzie dobre i lepiej skupić się teraz na zbieractwie bądź ewentualnie pomyśleniem nad nowymi misjami/dungeonami/akcesoriami które mogłyby zachęcić starych graczy do powrotu do rozgrywki bądź urozmaiciłyby aktualną rozgrywkę.

Temat nowych misji/dung/akce jest wałkowany na tym serwerze od paru lat xF. I jakoiż czasem rzeczywiście naczelny administrator posłucha graczy i doda jakąś usuless misje to gracze i tak ją kończą w 1/2 dni. Jest to serwer RPG, który głównie/między innymi powinien opierać się na misji, których jest po prostu mało. Brak jakiejkolwiek kreatywności co do treści/nagród misji jest po prostu przerażający. Także argumentacja "lepiej nie dodawać tego co już gotowe i wymyśleć nowe rzeczy" już się znudziła, bo każdy dobrze wie, że tych "nowych rzeczy" misje, dung, akce etc. nie będzie.
[-] 7 użytkowników lubi ten post.
  • boom2308, OmegaLUL, Pawcio, PregusMonster, transporter, UczenFantastic38, ___Slime___
Odpowiedz

#12
(2021-07-16, 09:07)boom2308 napisał(a):
(2021-07-15, 23:26)superheros129 napisał(a): Przytoczę ci sytuację z sierpnia tamtego roku, kiedy to 20 osób miało wtedy 120 lvl i niby miała być wielka walka o 130 a okazało się, że expiliśmy do około 126 lvla sami bo potem przyłączyła sie Aurelia i maciek, więc myślisz, że sytuacja będzie inna w tym wypadku? Nie wydaję mi się. Oczywiście na początku było zainteresowanie, lecz po 2 dniach na odyseji zostaliśmy ja i WhysoN, ale postanowił po niedługim czasie zrobić sobie przerwę w rozgrywcę. Jeszcze nadmienie, że przy aktualnym stanie rzeczy wiele kont ze 130 lvl zawiesi grę przez to, że od ponad 8 miesięcy nie ma niczego na czym mogliby się wzmocnić i poprostu ze zwykłej nudy zakończą rozgrywkę i nie jest wiadome czy powrócą na update, ponieważ wtedy bedą mogli mieć inne zajęcie, które im to uniemożliwi. Reasumując sztuczne przeciąganie updateu lvla w celu "poczekania" na daną ilość osób jest niepotrzebne, ponieważ prowadzi to do większych szkód niż korzyści.

To dobrze ze "skończą" więcej miejsca dla nowych było się nie spieszyć essa tylko cierpliwi na topce
A expic można kolejne konta jak wam nudno

Ide expić UcznioFacych B)
Gra zawieszona. 

[Obrazek: unknown.png]
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • ananas
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości