Witaj!
Rejestracja

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Inna sprawa, pilne! - <bartek980> ukarany przez <Nick Administratora>

#1
Twój nick: bartek980
Nick administratora od którego dostałeś bana: - 
Powód bana: - 
Data otrzymania bana: - 
Coś od siebie: Witam. Nie miałem za bardzo pojęcia, gdzie napisać ten post, dlatego pisze go tutaj. Chciałbym, aby ktoś z góry pomógł mi ze zmianą hasła na swoje konto, ponieważ po prostu go zapomniałem przez okres, który serwer nie działał. Posiadam bardzo długo swoje konto na tym serwerze. Aktualnie mam 101 poziom. Moja absencja od gry była spowodowana myślą, że ten serwer już nie żyje po prostu, ale przypadkiem zobaczyłem nagranie na youtubie, że serwer jednak żyje. Chciałbym wrócić do gry, ale po prostu nie pamiętam hasła. Nie pamiętam, co miałem wtedy w głowie, gdy je utworzyłem, to było tak dawno...

Dziękuję za wyrozumiałość i
Bardzo proszę o pomoc, 
Pozdrawiam!

Pamiętaj o uzupełnieniu tematu wątku, wpisz swój nick z minecrafta w miejscu "<Twój nick>", zrób to samo z nickiem administratora, od którego otrzymałeś kare! (Po uzupełnieniu wzoru możesz usunąć tę notatkę)

#2
Jeśli miałeś przypisanego maila do konta, na lobby musisz wpisać /email recover i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami.
Jeśli nie, to musisz czekać na kogoś wyższego rangą Sad
[Obrazek: GWaZ7Ca.png]
[Obrazek: vidnlTf.png]

#3
(2022-01-07, 22:41)wiksur2000 napisał(a): Jeśli miałeś przypisanego maila do konta, na lobby musisz wpisać /email recover i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami.
Jeśli nie, to musisz czekać na kogoś wyższego rangą SadNiestety jeśli był jakiś mail to też go nie pamiętam. A gdzie mogę złapać kogoś z wyższą rangą?

#4
Najszybciej będzie na discordzie serwerowym prawdopodobnie.

pvpiq.pl/discord

[Obrazek: GWaZ7Ca.png]
[Obrazek: vidnlTf.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości