Witaj!
Rejestracja

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Konferencja (nowy format)

#1
Witajcie.

Padało bardzo dużo propozycji odnośnie zrobienia konferencji na serwerze. Wraz z wstawieniem tego wątku, wspólnie stwierdziliśmy, że weźniemy to zadanie na poważnie. Jednak czy ta konferencja się odbędzie, zależy głównie od Was.. Chcemy jednak Wam przedstawić nowy format, który mamy w planie wprowadzić wraz z najbliższą konferencją.

Tutaj znajdziecie linka do formularza google, w którym prosimy bardzo o wypowiedzenie się:
https://forms.gle/BfQqi228oZyKMjQC7
Odpowiedzi są oczywiście anonimowe i prosimy odpowiadać na nie szczerze. To samo dotyczy się również tematów, które mają zostać poruszone.

Jak ma wyglądać nowy format prowadzenia konferencji?
Pragniemy, by te konferencje faktycznie miały sens i wnosiły coś na serwer, dlatego chcemy pozbyć się jakichkolwiek trolli lub niepotrzebnych tekstów, które nie mają nic wspólnego z tematami podczas rozmowy. Chcemy zrobić to w formie wywiadu. Prowadzący będzie kierować pytania do właściciela serwera, a po odpowiedziach na pytanie gracze będą mogli wyrazić swoją opinie lub zadać kolejne pytanie dotyczące tego tematu na chacie (oczywiście zgodnie z regulaminem). Po wykończeniu tematu przejdziemy do kolejnego wątku.
Gdy zostanie poruszony temat gracze będą mogli pisać pytania do prowadzącego w wiadomości prywatnej na teamspeaku. Następnie prowadzący wybiera pytania i zadaje je.


Za jakiś czas wstawimy nowy wątek, gdzie podamy dokładną datę wraz z godziną oraz listę tematów, które zostaną poruszone na konferencji. Dzięki temu będziecie mogli przygotować pytania dotyczące tych tematów. Więcej informacji przedstawimy Wam w przyszłości.
[-] 8 użytkowników lubi ten post.
  • DzikiKot, ENEMY__00, Lxziomal, OmegaLUL, patryk2005, piorun555, tenwulkanista, wiksur2000
Odpowiedz

#2
admin ale jak ma byc konfa to na ts nie dc bo dc possysa pale
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • huadre, Krvl_DlaysQ, tenwulkanista
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości