Witaj!
Rejestracja

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Podanie na KidModa Bizoon

#1
Imię: Krystian
Wiek: 17
Staż na serwerze: Nie jestem dokładnie w stanie określić ale długo praktycznie od jego początków za czasów MaRsOnIxA
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: od rana do nocy czyli średnio 10-15h dziennie
Czy byłeś za coś karany na serwerze?: NIE
Coś o sobie: Jestem osobą opanowaną/sarkastyczną/spokojną/obiektywną jestem śmieszkiem wiem czego chce od życia potrafie sie dostosować. Interesuje się wędkarstwem/motoryzacją/tatuażami/piercingiem sam posiadam 1 dosyć duży tatuaż na przedramieniu i 3 kolczyki wędkuje od 2 lat w gry gram odkąd zacząłem cokolwiek kumać w mc gram od 2012 roku więc staż w samej grze mam nieskromnie mówiąc bardzo duży
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Myślę że nadaje się na to stanowisko ze względu na moje doświadczenie w samej grze jak i na serwerze ( to że mam 61lvl na tym koncie to akurat nic nie znaczy bo o serwerze wiem bardzo dużo sam fakt tego że robie po 30-40kk dziennie mając mały lvl i dosyć szybko wbijam poziomy Big Grin ) miałem przerwę około rok więc też mogłem trochę zapomnieć aczkolwiek to czego zapomniałem staram sobie sam przypomnieć jeżeli nie dam rady dopytuje się na chacie staram się pomagać nowym graczom a także mniejszym lvl  zawsze staram się pomóc jeżeli tylko jestem wstanie. Jeżeli chodzi o doświadczenie to mogę powiedzieć jeszcze że miałem 3 swoje serwery które były dosyć mocno rozwinięte administratorem na różnych serwerach byłem bardzo dużo razy pełniłem także inne funkcje takie jak Moderator/Helper/KidMod/Head Admin. Więc mam nadzieje że dacie mi szanse się wykazać i przyjmiecie mnie w swoje szeregi Big Grin                           Ps. Wiem że to 2 podanie w przeciągu 2 dni  

#2
Co do pomocy udzielać się nie będę bo nie gram aktualnie i nie wiem jak to u ciebie wygląda natomiast skoro twoje ostatnie podanie zostało odrzucone to chyba jest znak że coś powinieneś jednak zmienic.. np wbic większy lvl i bardziej zapoznać się ze społecznością i zmianami.
Jestem na nie.
FREE TOP 1

#3
(2021-04-26, 16:46)n0rbiX napisał(a): Co do pomocy udzielać się nie będę bo nie gram aktualnie i nie wiem jak to u ciebie wygląda natomiast skoro twoje ostatnie podanie zostało odrzucone to chyba jest znak że coś powinieneś jednak zmienic.. np wbic większy lvl i bardziej zapoznać się ze społecznością i zmianami.
Jestem na nie.

(2021-04-26, 16:16)Bizoon napisał(a): to że mam 61lvl na tym koncie to akurat nic nie znaczy

Razem z levelem zwiększa się także wiedza na temat serwera a to jest wręcz wymagane od kidmoderatora.
Następnym razem oprócz większego poziomu, postaraj się aby twoje podanie było bardziej estetyczne (brak przecinków robi robotę w podaniu na stanowisko, które wymaga używania czatu).
Odrzucam.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • wiksur2000Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości