Witaj!
Rejestracja

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Propozycje Zbieractwo

#1
Propozycje zbieractwo

-Dodanie magicznego ziarna do dropu ze skrzyń farmera.
-Dodanie możliwości wymiany uszkodzonych fragmentów talizmanu na plony.(fragmenty mają obecnie mało zastosowania i są nic nie warte)
-Niech szal zbierania podwaja zbieranie pkt doświadczenia dla krówki i pkt kolekcji, bo po zdobyciu maksymalnego poziomu motyki szal zbierania nie ma dalszego zastosowania.

-Zmiana ostatniej misji u farmera.
Odpowiedz

#2
"Dodanie magicznego ziarna do dropu ze skrzyń farmera." - Na nie. Jest to rzadki przedmiot, który powinno się ciężko zdobywać ze względu na to, jakie możliwości daje.

"Dodanie możliwości wymiany uszkodzonych fragmentów talizmanu na plony.(fragmenty mają obecnie mało zastosowania i są nic nie warte)" - Na nie. Jeżeli będzie ktoś chciał kupić fragmenty to będzie je skupywał po to, żeby się wzmocnić (przez crafting podstawy talizmanu).

"Niech szal zbierania podwaja zbieranie pkt doświadczenia dla krówki i pkt kolekcji, bo po zdobyciu maksymalnego poziomu motyki szal zbierania nie ma dalszego zastosowania." - By podwoić punkty zdobywane na krówce możesz użyć smakołyka. Szał zawsze możesz sprzedać graczom, którzy co dopiero wchodzą na ten etap rozgrywki.

"Zmiana ostatniej misji u farmera." - Na nie. Aktualnie misje u Farmera robi się "dla przyjemności", ponieważ po ukończeniu wszystkich zadań nie otrzymuje się żadnego bonusu (na tą chwilę). Tak na prawdę możesz odpalić sobie ostatnią misję i robić ją przy okazji zbierania plonów, ponieważ poziom kolekcji sam Ci się wbije.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości