Witaj!
Rejestracja

  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
* Regulamin Forum PVPIQ.PL *

#1
[Obrazek: 3.png]
 
I. Ogólne informacje1.1   Wszelkie prawa do forum są zastrzeżone na rzecz Właściciela.
1.2   Ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo podlegają zarówno poszczególne podstrony jak i każdy z elementów forum.
1.3   Forum PVPIQ.PL służy do wymiany poglądów, dyskusji i wyrażania opinii. Główną tematyką forum jest serwerownia PVPIQ.PL i elementy z nią związane.
1.4   Rejestrując się na forum, Użytkownik akceptuje regulamin oraz możliwość otrzymywania maili od forum.
1.5   Użytkownik forum PVPIQ.PL publikuje swoje posty i tematy tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność.
1.6   Posiadaczem praw autorskich do forum i jego części składowych zamieszczonych w ramach forum jest jego właściciel.
1.7   Wszystkie prawa są zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich treści dostępnych na forum podlegają szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).


II. Konto Użytkownika


2.1   Konta użytkowników o wulgarnych nazwach będą usuwane bez uprzedniego powiadomienia.
2.2   Na forum można mieć tylko jedno konto. 
2.3   Multikonta osób korzystających z tego samego adresu IP najlepiej zgłosić do Administratora w celu uniknięcia nieporozumień.
2.4   Avatar i podpis profilu nie mogą zawierać treści erotycznych, pornograficznych lub powszechnie uznawanych za obraźliwe.
2.5   Zabronione jest umieszczanie w sygnaturze linków komercyjnych. Zakazane jest również używanie największej czcionki.
2.6   Zakazane jest również propagowanie faszyzmu i innych ustrojów totalitarnych oraz nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych.


III. Forum3.1   Forum to miejsce publiczne. Pisz zgodnie z zasadami Netykiety.
3.2   Nie obrażaj innych użytkowników, nie spamuj, nie flooduj.
3.3   Pisz po polsku. Nasz język jest nazbyt piękny, by okaleczać go dziwnymi wytworami chorej, ortograficznej wyobraźni.
3.4   Moderator ma prawo usunąć link umieszczony w poście jeśli uzna go za niezgodny z regulaminem, zasadami netykiety bądź ogólnie przyjętymi zasadami.
3.5   Przed założeniem nowego tematu skorzystaj z opcji „szukaj”, by upewnić się czy ktoś już nie zwracał uwagi na to, o co chcesz zapytać.
3.6   Patrz, w jakim dziale zakładasz swój temat – po co zwalać Administratorom i Moderatorom Forum więcej pracy na głowę?
3.7   Tytuł tematu powinien jasno określać treść postu.
3.8   Nie używaj ogólnikowych haseł jak np.: „Pomóżcie” albo „Mam problem”; poprawne zdefiniowanie tematu ułatwia zainteresowanym szybkie wyszukiwanie.
3.9   Moderator ma prawo zmienić nazwę tematu tak aby była bardziej czytelna i zrozumiała.
3.10   Nie należy odpowiadać w tematach, w których ostatni post jest napisany miesiąc wcześniej (tzw. „odkop”).
3.11   Zabronione jest edytowanie postów które doprowadzi do usunięcia treści postu lub takiego ograniczenia, które powoduje przerwanie ciągłości dyskusji.
3.12   Posty, które nie wprowadzają nic nowego do tematu, będą usuwane.
3.13   Obowiązuje zakaz dublowania postów (pisania postu pod postem) Jeśli chcesz coś dodać edytuj swoją wypowiedź.
3.14   Nie nadużywaj WIELKICH LITER (są one odczytywane jako krzyk). Zakaz pisania całych bądź znacznej części postu kolorowo.
3.15   Zakazany jest tzw. mini-modding, czyli pisanie postów komentujących łamanie regulaminu przez inne posty.
3.16   Zabrania się prywatnych rozmów z innym użytkownikiem w temacie. Jeżeli chcesz popisać z daną osobą napisz jej na PW.
3.17   Zabrania się wypowiadania w dziale Apelacje od Kar (wyjątkiem jest administracja oraz autor wątku oraz osoby powiązane ze sprawą lub takie, które mają nowe dowody w sprawie)


IV. Postanowienia końcowe:4.1   Niniejszy regulamin wchodzi w życie w momencie jego opublikowania.
4.2   Forum zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie.
4.3   Zmiany Regulaminu są wiążące od momentu ich zamieszczenia na Forum.
4.4   Technologia transmisji danych stosowana w Internecie nie gwarantuje w pełni tajemnicy i bezpieczeństwa składowanych i przesyłanych informacji.
4.5   Forum  zastrzega sobie prawo do usunięcia Użytkownika w przypadku naruszenia przez Użytkownika obowiązującego prawa lub niniejszego Regulaminu.
4.6   Administracja ma prawo ukarać użytkownika za czyn nie określony w regulaminie jeśli uzna go za negatywny dla społeczności forum lub dla forum.
4.7   Wszelkie kwestie sporne odnośnie brzmienia i interpretacji regulaminu rozstrzyga Administrator forum.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości