Witaj!
Rejestracja

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Regulamin, punkt 1.3

#1
Szczęść Boże!
Nie wiedziałem, gdzie umieścić ten post, więc umieszczam go tu. Chciałbym prosić administrację o zdefiniowanie pojęcia "nazizmu" w 1.3 punkcie regulaminu. Pragnę również zapytać, dlaczego tylko nazizmu? Wszak, czyż komunizm nie pochłonął więcej ofiar od niego? Komuniści nie czynili rzeczy straszniejszych od nazistów? A co z demokracją? Wyrosła na rewolucji (anty-)francuskiej, która pochłonęła życie tysięcy niewinnych osób. Dlaczego propagowanie tych dwóch ideologij nie jest zakazane? Nie kwestionuję teraz negatywnej strony nazizmu, który złem jest wcielonym. Proszę jednak o konsekwencję - skoro zakazujecie jedno, zakażcie i drugie.

#2
Ja bym Cie chciał prosić szanowny graczu, o to byś nie ucinał podpunktu regulaminu, do którego próbujesz się odnieść.

To jest cały podpunkt:
1.3  Bezwzględnie zabrania się: propagowania nazizmu, rasizmu, pornografii i rzeczy powszechnie przyjętych jako nieodpowiednie.

Nie widzę potrzeby rozwijania go na półtorej strony, ponieważ ktoś ma ochotę na dyskusje historyczne na serwerze RPG.
Nazizm został wyszczególniony z powodu jego popularności przy właśnie takich dyskusjach, memach czy jakichkolwiek formach wspominania.

Dorzucę tylko:
2.20  Czat serwera rpg minecraft to nie jest odpowiednie miejsce na poruszanie tematów związanych z religią czy polityką.

Zamykam.
[Obrazek: 22.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości