Witaj!
Rejestracja

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Skarga na administratora - <ENEMY__OO>

#1
Twój nick: _exe
Nick osoby oskarżonej: ENEMY__00
Data i godzina zdarzenia: 27.10.2021 16:40 do 16:43
Powód: Złe zinterpretowanie pisanych słów, ban za prowokację którą nie ja zacząłem.
Dowody: ss
Opis: Gracz Kazi9321 prowokuje wszystkich graczy na mapie 7-9 zabijaniem dosłownie co chwile, czyli gdy jest zalogowany nikt nie może na tej mapie być oprócz niego. Uważam, że regulamin powinien zostać natychmiastowo zmieniony, ponieważ coś takiego właśnie powinno podchodzić pod prowokację i bana. W ten sposób UTRUDNIA i NISZCZY się rozgrywkę innym graczom nie ma tu ani trochę RYWALIZACJI. Bo jak rywalizować z kimś kto ma cię na hita. Takim zachowaniem zniechęca się nowych graczy do pozostania na serwerze, dlatego fakt że jest to legalne przez regulamin to czysta hipokryzja. Napisałem że każdy człowiek ma inne iq czym nie obrazilem nikogo, bo nie ma tutaj podanej osoby. I dodałem że nic tamtemu gościowi nie zrobią bo regulamin może i ułomny, ale jest.
Proponowana Kara: Uważam, że kara bana mi się nie należy, za to kick już był słuszny.

Proszę o wypowiedź w kwestii regulaminu @Evolve_x3


Załączone pliki
.png   XDD.png (Rozmiar: 181,75 KB / Pobrań: 40)
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • boom2308

#2
Zabijanie kogokolwiek nie było, nie jest i nie będzie prowokacją. Za to jest nią np. to https://imgur.com/a/2tc1RwC, pomijam to, że była to Twoja 3 kara tego dnia za prowokację, a Twoja 2 kara od Kwacha była nieco zbyt łagodna więc jeżeli dalej nie rozumiesz, że robisz coś nie tak to ponosisz tego konsekwencje.
[Obrazek: mhd59GK.png]
[-] 6 użytkowników lubi ten post.
  • DzikiKot, Krvl_DlaysQ, Kwachu, patryk2005, smurfuhc, WhysoN

#3
(2021-10-27, 17:30)ENEMY__00 napisał(a): Zabijanie kogokolwiek nie było, nie jest i nie będzie prowokacją. Za to jest nią np. to https://imgur.com/a/2tc1RwC, pomijam to, że była to Twoja 3 kara tego dnia za prowokację, a Twoja 2 kara od Kwacha była nieco zbyt łagodna więc jeżeli dalej nie rozumiesz, że robisz coś nie tak to ponosisz tego konsekwencje.

I tak właśnie po tych wiadomościach dostałem kicka co uważam za słuszne. Jednak jest to śmieszne, że administracja ma WYWALONE na nowych graczy, i nie próbuje nawet usprawnić regulaminu. Bo to wy powinniście chcieć mieć nowych ludzi na serwerze. Nic nie poprawiacie dla nowych graczy, tylko siedzicie na tym co jest, "jak ktoś chce to niech se gra". Macie WYWALONE, tylko albo nie umiecie się do tego przyznać, albo po prostu nie zależy wam na zdobywaniu nowych graczy. Wolicie siedzieć przy swoim korycie. I to nie jest obraza, PRAWDA nie jest obrazą. To, że nikt nie pisze w takich słowach, jest tylko podyktowane tym, że dostaną BANA więc się boją. Może zaczniecie kiedyś słuchać nowych ludzi którzy przychodzą i mają problemy a nie ludzi którzy są od lat i mają już wszystko, więc robią co chcą.

@A no i rozumiem, że ponoszę konsekwencję. To jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe. Nie zrozumiałe jest dla mnie to, jak bardzo zamknięte głowy macie.
Jeżeli uważacie, że gnębienie nowych graczy, TYLKO dlatego że są NOWI jest dobre to ja aktualnie straciłem w was wiarę...
[-] 4 użytkowników lubi ten post.
  • boom2308, kozasmenia, OmegaLUL, TheLoloS

#4
exe wspólnie z naszym squadem, pomożemy Tobie zgładzić tak zwanego kazika gladiatora
transporter napisał 2021-10-27, 23:59:
Spam

#5
(2021-10-27, 21:13)Jooterek napisał(a): exe wspólnie z naszym squadem, pomożemy Tobie zgładzić tak zwanego kazika gladiatora

również pomoge z mede i lxa
transporter napisał 2021-10-27, 23:58:
Spam
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • DzikiKot, kozasmenia, TheLoloS

#6
Szczerze, odniesienie się do Twojej wypowiedzi, jest warte tego oszczeżenia na forum naprawdę.

Zacznijmy od tego upragnionego uprawnienia regulaminu, jak to sobie wyobrażasz? Obostrzenia dla graczy, żeby nie mogli zabijać innych? Odebranie wolności wyboru graczom, którzy poświecili tyle czasu na zrobienie swoich kont do poziomu, na którym aktualnie są?
Nic nie poprawiamy, jako grupa kreatywna i administracja dla nowych graczy? Macie tyle ułatwień w rozgrywce, że praktycznie jesteście już prowadzeni za rączkę, jeżeli któryś z was tego zachce. Multum poradników, alertów na czacie, czy chociażby najnowsze ułatwienia w postaci rotacyjnego dodatkowe expa oraz możliwości zakupu akcesoriów u NPC na spawnie.
Używasz sformułowania "zamknięta głowa" w kierunku administracji, a jedyną osobą z zamkniętą głową w tej sytuacji jesteś Ty, jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć logicznych wyborów zastosowanych na serwerze.
Wiele nowych graczy normalnie przebrnęło przez swoje rozterki na niższych expowiskach, jest wiele rzeczy do zrobienia na serwerze. Masz coraz więcej możliwości, ale osoby takie, jak Ty jedyne co dostrzegają, że ktoś raz kiedyś przyjdzie na expowisko i zabije go paręnaście razy.
Reagujecie to prowokując tę osobę jeszcze bardziej do tego co robi, a ona z chęcią wchodzi w zabawę, jeszcze głębiej skoro widzi waszą reakcję. Może miał misje dzienna, a może i zły humor i chciał sobie ulżyć w mcku bijąc słabszych. Takie życie, nikt nie będzie wprowadzać ograniczeń wolności dla wszystkich, bo ktoś Ciebie "parę" razy zabije.
Zablokowane dawno już zostało ciągłe blokowanie expowiska dla graczy z niższych lvl, takie zachowanie kończy się banem dla osoby, która zdecyduje się na takie coś.
Problem tutaj leży tylko i wyłącznie w Twojej psychice i nigdzie indziej, jeżeli chcesz sobie dalej wmawiać, że problem je we wszystkim innym. Droga wolna
[Obrazek: 22.png]
[-] 7 użytkowników lubi ten post.
  • DzikiKot, ENEMY__00, Krvl_DlaysQ, Kwachu, patryk2005, smurfuhc, UczenFantastic38

#7
Istnieje coś takiego jak misja dzienna. Ja mając lvl 101 musze zabic 50 graczy do misji. Kazi mający  chyba 117 musi zabić jeszcze więcej graczy niż ja. Na 7-9 jest dużo graczy i ma ich na tapa więc tam ich zabija. To nie jest psucie gry, nawet jakby zabijał ich for fun.


#8
(2021-10-27, 22:41)DzikiKot napisał(a): Istnieje coś takiego jak misja dzienna. Ja mając lvl 101 musze zabic 50 graczy do misji. Kazi mający  chyba 117 musi zabić jeszcze więcej graczy niż ja. Na 7-9 jest dużo graczy i ma ich na tapa więc tam ich zabija. To nie jest psucie gry, nawet jakby zabijał ich for fun.


W takim razie dobrze by było żeby o tym powiedział gdy napisałem mu po co to robi. Jego odpowiedzią bylo "po to żebyś się pytał" w tym momencie poczułem sie opluty przez (w moim mniemaniu) dziecko które musi się wyżyć bo ma pare pikseli więcej. Gdyby jak człowiek napisał o co chodzi to nawet bym mu sie podstawiał żeby szybciej to zrobił. No ale po co, przecież można zgrywać cwaniaka i dawać innym do zrozumienia że w grze (xD) są nikim.

#9
Odrzucam.
[Obrazek: 22.png]
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • ENEMY__00Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości