Witaj!
Rejestracja

  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Skarga na administratora - <rik0>

#1
Twój nick: blazejjxd
Nick osoby oskarżonej: Rik0
Data i godzina zdarzenia:Wszystko jest w dowodach
Client Unique ID (Przeciągnij oskarżonego na czat teamspeaka to co się tam wyświetli skopiuj i wklej tutaj): rik0
Powód: Ingerowanie w bany nienadane przez niego, hipokryzja
Dowody: https://my-rpg.pl/showthread.php?tid=1983
Opis: rik0 odbanował użytkownika którego zbanował inny pełniący nadal funkcję administrator #Bartex. Po rozmowie z owym administratorem dowiedziałem się, iż nie została z nim podjęta żadna rozmowa na temat tego bana. Wspomnę również, że gdy zaistniała identyczna sytuacja ze mną, były administrator o nicku zomal1 został zdegradowany. Jednak różnica była taka, że moja blokada była niesłuszna. 
Proponowana Kara: Degrad, gdyż użytkownik dostał upomnienie po podobnej sytuacji, która zaistniała ze mną (słownie na serwerze głosowym).
IQ: 120 LVL


#2
Jako osoba która zbanowała użytkownika pozwolę napisać coś od siebie otóż jak @WhysoN napisał nie zostało ze mną skonsultowane odblokowanie tego użytkownika. Chciałbym również udowodnić hipokryzję tego Administratora dołączając link do skargi na zomala która została napisana ponad miesiąc temu pozwole sobie zacytować słowa oskarżonego "Uważam, że @zomal1 nie powinien odblokowywać kogoś bez JAKIEJKOLWIEK konsultacji z osobą banującą."
Jak widać administrator albo jest hipokrytą lub ma rozdwojenie jazni.


Link do skargi: https://pvpiq.pl/showthread.php?tid=2329

#3
A więc tak. Po pierwsze nie dostałem upomnienia od nikogo po sprawie z Tobą. Jedynie otrzymał je administrator, który nie pełni aktualnie funkcji administratora na teamspeaku. Odblokowałem owego użytkownika, gdyż sam nie wiedział od kogo otrzymał blokadę konta, a ja nie znam się na tyle na ban-liście, żeby to sprawdzić. Zaznaczę tutaj, że jedyne co zostało mi wytłumaczone w kwestii ban listy to jak zdejmować blokadę z użytkownika. ,,Wspomnę również, że gdy zaistniała identyczna sytuacja ze mną, były administrator o nicku zomal1 został zdegradowany''. Zomal zrobił to, mimo, że przed chwilą otrzymałeś blokadę , więc zrobił to ze względu na to, że byliście kolegami. Ja nie odblokowałem użytkownika, który złożył apelację ze względu na faworyzacje, tylko na brak wiedzy kto owego użytkownika zablokował. Gdybym wiedział, że @Bartex_ zablokował wcześniej wspomnianą osobę, nie podjąłbym jakichkolwiek czynników do odblokowania konta. Jeżeli uraziło to administratora wyżej wspomnianego, który nadał tą blokadę to mogę go za to tutaj przeprosić i obiecać, że taka sytuacja się nie powtórzy, oraz że następnym razem postaram się bardziej dogłębnie sprawdzić to, jeżeli oczywiście będzie taka możliwość.
LvL RPG v1: 125
LvL IQ: 116
Ex-moderator MY-RPG
#4
@DawidGaming krótki poradnik jak sprawdzić banującego w ban-liście. Wystarczy najechać na powód bana i wyskakują ci wszystkie informacje o nadanej blokadzie razem z osobą banującą. Jeśli jako członek administracji TS3 nie masz takiej wiedzy wydaje mi się, że nie powinieneś w niej być.
 ★ UwU ★

#5
Dawidku, tak jak napisał Yuuhi, takie podstawy trzeba znać. Administrator TeamSpeak powinien potrafić obsługiwać się serwerem szczególnie w takich sytuacjach, także nie podejmować samemu decyzji. Odnosząc się do sytuacji zomala, nie odblokował mnie on ze względu na znajomość tylko zdecydował że ten ban to głupota z waszej strony. Dobrze wiesz po takiej sytuacji, że samemu nie powinieneś tego robić i nie znając podstaw TeamSpeak’a powinieneś poprosić kolegę z administracji o pomoc w sprawdzeniu kto zablokował daną osobę po czym skontaktować się z banującym. Twoje przeprosiny w stronę Bartexa są na nic, ja czuje się również urażony, gdyż musiałem odczekać swoje za niewinność. Taką sytuacją poraz kolejny potraktowałeś mnie jak śmiecia, więc bardzo proszę o sprawiedliwe ukaranie administratora.
-WhysoN, pisane przez Bartex’a z powodu braku permisji pisania pod swoją skargą. Jeśli ktoś zauważy tu obrazę proszę kierować ostrzeżenia w stronę moją (WhysoNa) za zgodą na serwerze minecraft bądź serwerze głosowym

#6
Zważywszy na to, że była to pomyłka mógłbym Ci jeszcze to podarować nadając jedynie ostrzeżenie, aczkolwiek nie mogę sobie pozwolić na to, aby któryś z administratorów nie wiedział jak sprawdzić informacji dotyczących bana. Skarga została rozpatrzona pozytywnie.
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • Bartex_, Yuuhi, zomal1Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości