Witaj!
Rejestracja

  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Skarga na gracza - <___Slime___ SnapYou>

#1
Twój nick: Aurelia0
Nick osoby oskarżonej: __Slime___ i SnapYou
Data i godzina zdarzenia: 16.01.2021 00:34 
Dowody: https://youtu.be/z1JUhfnPAVU
Opis: Filmik sam w sobie przedstawia sytuację zaistniałą na serwerze. Jak wielka hipokryzja jest po stronie jednego gracza, który cyt. ,,Co za problem zabić 1 bossa i wyjść ? Tak jak powinno to wyglądać normalnie ? Lepiej zabić 30 bo bugi serwera na to pozwalają tak ? ,,
Jaki problem? No właśnie jaki problem? Ja przynajmniej jako lider grupy TOMY nie mam sobie nic do zarzucenia, gdyż wielokrotnie zgłaszałam bugi z podwajaniem się bossów na Atlantydzie, a koledzy czy postąpili zgodnie z regulaminem i zrobili tak jak powinno być?  Wykorzystywanie buga z premedytacją bo nikt o tym nie wie, gdyż na czacie się nic nie wyświetla? Tak można bo co? Bo to gildia MAGN, może oceniać innych, ale robić dokładnie tak samo bo nikt się nie dowie? Odpowiedz na to pytanie pozostawiam zainteresowanym i administracji.
[-] 11 użytkowników lubi ten post.
  • ananas, boom2308, Coolo, FIR3boy, Galadriela0, JTitou, lukaszek1252, Majcon, RiasGremoryPL_YT, SnapYou, ___Slime___

#2
60 60 naura
Yuuhi napisał 2021-01-17, 20:49:
Nabijanie postów
wt?f
[-] 6 użytkowników lubi ten post.
  • ENEMY__00, lukaszek1252, OmegaLUL, Salc1a, UczenFantastic38, ___Slime___

#3
(2021-01-17, 18:39)Gruenilu napisał(a): Nie wiem czy wiesz aurelia, ale ja robiąc olimp padłem na nim. Ostatnio też miałem taka sytuacje i nie było zeusa, więc jest to błąd serwera, że boss został a nie znikł. Pozdrawiam

Padasz na różdżce = nie masz bosa i lootu. Tak powinno to działać. Sami ostatnio oskarzaliscie nas o "Wykorzystywanie buga serwera z Posejdonami" a teraz sami potajemnie to robicie. Nie dość ze jesteście złodziejami to jeszcze ogromnymi hipokrytami. Gdyż sytuacja taka miała miejsce i evolve zareagował a w regulaminie jest "Zakaz wykorzystywania bugów" gracze powinni zostać ukarani. Pozdrawiam
Yuuhi napisał 2021-01-17, 20:55:
Wypowiadanie się pod skargą nie będąc związanym ze sprawą.

#4
Tak, przyznaję się do wyżej wymienionych zarzutów aczkolwiek błąd z Zeusami był zgłaszany przez transportera X miesięcy temu oraz ostatnio zrobiło się o tym głosno jak gracz BajuJunior spotkał 3 Zeusów pod koniec evolve nic z tym nie zrobił. Biorąc pod uwagę w jaki sposób został dostarczony dowód pod tym wątkiem możemy dojść do wniosków, że owy czyn został wykonany z premedytacją i w celu próby ukarania oskarżonych, oraz można podpiąć to pod wykorzystywanie permisji, ponieważ nikt poza rangą mod+ nie dostarczyłby takowych dowodów w takiej sprawie, oraz dawanie tradeow na vanishu w celu potwierdzenia, że własnie takowa osoba robiła ten olimp. Dlaczego własnie z tego olimpu został dostarczony owy dowód? Tego nie jestem w stanie podeprzeć żadnymi dowodami ale będę się sugerował się wypowiedzią jednego z oskarżonych podczas rozmowy na ts, ponieważ podczas tego olimpu doszło do małej sprzeczki przeciwko Enemy_00, maciek9533 vs ___Slime___, SnapYou (Podobno to był właśnie ten Olimp ale nie jestem wstanie tego potwierdzić), więc dlaczego akurat na tym olimpie doszło do tej sprzeczki? Powodów może być kilka, lecz według mnie najbardziej prawdopodobną może być to, że ENEMY_00 mogł wiedzieć o takowym błedzię i z chęcia zgarnięcia obydwu zeusów chciał zrobić ten olimp ale akurat był tam Slime i SnapYou. Po śmierci maćka, który został zabity przez Slimea mógł próbować zmieszać Slimea i SnapYou z błotem i nagrać ich wtedy kiedy bili obydwa zeusy. To nagranie mogło zostać upublicznione w celu zatuszowanie tego, że to własnie on mógł wykorzystywać owy błąd i w takim celu została napisana skarga, żeby to on był odsunięty od popełnienia wykroczenia na serwerze. Po takiej sytuacji możemy się domyślać, że Enemy mógł wykorzystywać ten błąd na swoją korzyść, lecz nikt nie może mu tego udowodnić, ponieważ reszta administracji nie teleportuję się do innych graczy na dungeonach tylko po to, żeby złożyć później na nich skargę co podchodzi pod wykorzystywanie permisji na swoją korzyść.
[-] 15 użytkowników lubi ten post.
  • Coolo, JTitou, K3WizardPL21, kanarowska, kicek12453, Lxziomal, OmegaLUL, Polish_KoxPL, reww0, Salc1a, smurfuhc, SnapYou, superheros129, UczenFantastic38, ___Slime___

#5
Odpowiem tutaj na komentarz Gruenilu, tylko nie cytuję bo nieco się rozpisał.

Najchętniej odpowiedziałbym pod tą wypowiedzią " XDDDD"
i na tym zakończył ale odpowiem na każdy z twoich zarzutów po kolei bo widzę, że poprzez przysłowiowe obracanie kota ogonem próbujesz zrzucić presję skargi skierowanej pod twoim adresem na mnie ")

Po 1 był to 2 w kolejności olimp jaki ty robiłeś bo sprzeczka między osobami jakie wymieniłeś była właśnie przed poprzednim olimpem po czym jak sam wiesz wbiłeś na tsa i żeśmy się dogadali, że wy po tych 2 kończycie i potem my idziemy co zaistniało i po daniu wam trada na /v kolejny olimp robiliśmy jak się nie mylę już my.

Po 2 dałem trady na /v aby było widać wasze nicki w dowodzie.

Po 3 wiedziałem oczywiście, że istnieje błąd powodujący, że czasem pojawiają się 2 zeusy bo sam go doświadczyłem i po zabiciu 1 tepło mnie na spawn olimpu, jednak później wielokrotnie po tym jak padałem od zeusa chodziłem sprawdzić czy go nie ma ale nigdy go tam nie spotkałem, dlaczego tak jest wyjaśnił mi dopiero dzisiaj na ts3 Evolve. Warto również dodać, że sam zgłaszałem tego buga Evolvowi już dość dawno.

Po 4 i ostanie teleportacja na /v do was ") szczerze nie mam ani obowiązku ani chęci do tłumaczenia się przed Tobą tutaj dlaczego używam funkcji stworzonej dokładnie do tego aby bez wiedzy graczy ich kontrolować i sprawdzać jednak zrobię to.
Mianowicie po tym olimpie na kolejny miałem iść ja i squbb co sobie dogadaliśmy i jak się stało, także ze zwyczajnej nudy podczas oczekiwania tepnąłem się do was pooglądać jak wam idzie z tymi bosami jak się okazało trafiłem idealnie i jeżeli chcesz wiedzieć to po to mam range i dostęp do /v aby zapobiegać łamaniu regulaminu przez graczy a wy z pewnością, żeście to robili.

Dodam jeszcze, że gdybym tepnął się do kogokolwiek innego kolegi, wroga czy nie postąpiłbym tak samo bo tag przed nickiem nie gra dla mnie roli w sprawach związanych z rangą i nie pozwolę sobie tego zarzucać a o całej sprawie wiedział Evolve już przed wstawieniem skargi i zwróć uwagę, że Aurelia0 nie zaproponowała dla waszej dwójki żadnej kary bo część naszej gildii została oskarżona o to samo jakiś czas temu i również nie poniosła konsekwencji. Wstawiliśmy to głównie po ty aby pokazać hipokryzję z Twojej strony co widać na końcu filmu.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że ta odpowiedź Cię zadowoli ewentualnie zapraszam jutro na ts3.
[-] 17 użytkowników lubi ten post.
  • boom2308, Brzydkistiwson, Coolo, FIR3boy, Galadriela0, JakToPjoter, JTitou, Kazi9321, lukaszek1252, Majcon, michmac12, patryk2005, rainlow, Rionman42, Smrodzi0, wobecgier, Yuuhi

#6
Odrzucam.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości