Proponuję brak możliwości wyrzucania księgi szlachcica do kosza.
Per Pan Meister
Wyrzucanie księgi szlachcica do kosza
|
Proponuję brak możliwości wyrzucania księgi szlachcica do kosza.
Per Pan Meister
![]() • ENEMY__00, OmegaLUL, patryk2005, Polish_KoxPL, superheros129, transporter, UczenFantastic38
2021-02-23, 11:51
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2021-02-23, 11:55 przez UczenFantastic38.)
Na tak ponadto zablokował bym wyrzucanie itemów takich jak:
-księgi szlachica -bony(all) -chinskie ks/tyry/pierek -set switu/zmierzchu -artefakty(all) -buty skoku(oraz inne unikatowe przedmioty) -wędka(z poziomem 50+) -kilof ygg(all) -wzm cyjanit(100%+/) -cyjanit 80%+ Czemu? Bo czasami możemy przez przypadek włożyć item do kosza i wyjść z servera nie wiedząc, że przez przypadek wrzuciliśmy tam nasze drogocenne ity, a to są przedmioty unikatowe, które przez małą pomyłkę będzie trzeba odrabiać miesiącami.
Liczba Zrobionych Olimpów : 31
Po to została wprowadzona opcja możliwości wyciągania itemów z kosza. Ponadto spojrzenie co się wrzuca do kosza (czyt. najechanie myszką na item) zajmuje 3 sekundy. Wystarczy poświęcić 3 sekundki (a nawet mniej) na to, by wrzucić odpowiednie itemy do kosza.
Na nie. EDIT: Może jeszcze zablokujmy 90% itemów, które są na serwerze, żeby nie dało się ich wyrzucić/włożyć do kosza XDD |
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |